Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki bár...

Van köztetek olyan, aki bár egyetemre jár, az égvilágon semmi kilátása és célja sincs az életben? (párkapcsolatot is beleértve)

Figyelt kérdés
Rám ez tökéletesen illik. Sosem volt barátnőm/baráti társaságom. Lassan már 25 éves vagyok, de még mindig tanulok, így semmi egzisztenciám ugyanakkor jövőképem sincs. Fogalmam sincs, hogy mit akarok pár év múlva és mi lesz akkor. Már javában dolgozhatnék gyakornokként havi 150-250k-t megkeresve, miközben levelező képzésen folytatnám a tanulmányaimat, de még arra sem volt kitartásom, hogy 10 év alatt normálisan elsajátítsam az angolt (csak egy középfokúm van). Még a szakmámat is elfelejtettem és munka hiányában semmi tapasztalatom sincs benne. Kvázi feleslegesen csináltam meg. Mondjuk már akkor sem érdekelt semmi a világon. Van köztetek hasonló gondolkodású ember? A ti történeteitekre és adott esetben a tanácsaitokra is kíváncsi lennék. Nemet és kort is írjatok pls. Köszi.

2017. aug. 16. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Már javában dolgozhatnék gyakornokként havi 150-250k-t megkeresve, miközben levelező képzésen folytatnám a tanulmányaimat"


Gyakornok csak aktív nappali tagozatos jogviszony mellett lehetsz, levelező mellett 95%-ban nem.

2017. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Azzal a lendülettel ahogy tanulsz tanulhatnál valami idegen nyelvet, és odamehetnél ahova akarnál világot látni, vagy még gyakorlatot szerezni
2017. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is egyetemre járok, némi elképzelésem van, de konkrétan még nem tudom. Kicsit én is elveszettnek érzem magam. A munkában sincs sajnos tapasztalatom, és nekem is csak egy B2-es nyelvvizsgám van.


21/N

2017. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!