Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 évesen még milyen módon...

25 évesen még milyen módon lehet megtörni az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Se barátok, se nő

Eleinte amikor elkezdtem járni kondiba attól vártam valamit, de ennek már 3 éve, most már csak megszokásból csinálom.

Tegnap este átgondoltam ezt az egészet, és tudatosult bennem hogy voltaképp a legszebb éveim mennek el csak úgy, de ez egy az egyben igaz, csak dolgozni járok, meg szabadidőmben lefoglalom magam hogy azért mégse legyek elveszve.

Nem tudom igazából mitől várhatnék változást mert ahhoz hogy kapcsolataim legyenek, járnom kéne szórakozóhelyre is de egyedül ez lehetetlen, mert mindenki mellett ott van valaki.

Ezek a fesztiválok is mind

Néha eléggé magam alá kerülök és van hogy emiatt sírok.


Most már ott tartok hogy bár jogsim meg van, veszek egy drágább német autót ha ez kell ahhoz hogy történjen valami.


Az a legfájóbb hogy kívülről nem tűnök lúzernek, csak én tudom hogy problémáim vannak az életem ezen részén.


2017. aug. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan társas elfoglaltság amit szeretsz csinálni, csináld azt és ne lökd el magad mellől az embereket. Pl. lejársz floorballozni vagy mittudomén már ott lesznek a csapattársak akikkel lehet kötődni. Nők meg passz én sosem találkoztam sokat nőkkel, sajnos ez van.
2017. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kondiba is tök unalom az egész, kb mindenki magával van elfoglalva.
2017. aug. 16. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen helyzetben vagyok csak 26 évesen. És engem is rohadtul zavar hogy a legjobb időszak megy el, mondhatni talán a fiatalságom utolsó időszaka... és ez nagyon frusztrál. Fogalmam sincs mit kéne tenni, jó lenne haverokat megismerni, eljárni valahova, de suli és munka miatt alig van időm. És azt sem tudom hol lehetne. Talán egyetlen esély az ha az ember neten próbálkozik vagy eljár valahova, ahol csoportos foglalkozás van.
2017. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van.. normális dolog az lenne hogy az ember arra törekedjen hogy legyen normális élete megteremtve, találjon párt magának és vele együtt tervezzen és éljenek boldogságba, család, gyerekek, ház stb... Csak hát a nőneműek nem így gondolják ezt a dolgot, ők el vannak telve saját magukkal, a kis világukkal, őket csak aranytömbökkel lehet megközelíteni, legalább is én nem látom róluk a motivációt, igyekezetet, arra, részükről, hogy mit is akarnak x év múlva, csak halmozzák a kényelmükre szolgáló javakat. A hatalmas igényük miatt nem érik be a normális életet élő férfival. Csak a mának élnek, olyan alakokkal kezdenek, akik lenézik a nőt szélhámosak, belemagyarázva a "határozottságot meg dominanciát, és akkor szerintük ők a férfiak akire fel kell nézni. A másik részüknél meg az alap elvárás már, hogy csak pénzes, jol kereső emberek környékezhetik meg, akit majd szépen bankautomataként használhatnak. Aztán mondanom sem kell, siránkoznak dobáloznak hogy nincs férfi, ki kell menni külföldre mert ott biztos van bőven. Ja és a magunk fajták, még akik normális értékrenddel rendelkeznek, emiatt nem jutnak sok ideig nőhöz mert átnéznek rajtunk, és egy közeledést mindenféle trágár, megalázó kifejejezéssel visszautasitanak, nem csoda h egy ilyen normális férfinak elmegy a kedve az egésztől negatív lesz, gyötrődik, örli magát.. ami után az jön, hogy a kedves hölgyek azzal a megjegyzéssel jönnek hogy milyen frusztrált, meg beteg, siránkozó férfiak. És nem mellesleg, akinek nincs barátnője az biztos hogy bu@i.


kérdező! Amire én rájöttem saját tapasztalatból az, hogy nem szabad magadat okolni, rengeteg olyan dolog van, ami a nő hülyeségeiből adódik, mégis a férfit állítják be szemét alaknak, olyan dolgok miatt is amiről te mondjuk nem tehetsz. Én azt mondom szrd le a nőket, foglalkozz mással, kezdj új dolgokat, s az nem a te hibád hogy ott vagy ahol. Csak sokan ezt akarják be mesélni. Azért.. hallani itt ott egyre gyakrabban nőktől is hogy a férfi nem kezdeményezett.. hiába szép nő, leirhatja magát hogy így meg úgy jól néz ki, de mégse kell.. ez kezd visszaütni rájuk.. mert hiába h jól néznek ki, sok férfi tapasztalatból már nem a külsőre pályázik.

2017. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csodával határos módon!
2017. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt általában arról van szó, hogy megütöd-e azt a szintet, amire 1 nőnek szüksége van. Jelenleg nyilván nem, nem is célszerű túl sok energiaát fordítanod ebbe az ismerkedős dologba. Viszont később, ha sikeres leszel le sem fogod tudni majd őket vakarni magadról. Ilyenkor már csak 1 dologra kell vigyáznod, nem szabad a nőnek tálcán átnyújtani amiért megdolgoztál, szóval nem szabad megházasodnod. Csak a lúzerek házasodnak. Nem véletlen, hogy a nők ekkor már mindenáron házasodni akarnak, viszont jusson eszedbe, hogy akkor nem volt rád szükségük mikor a nehéz korszakodat élted.

Sokan vannak olyan jó színészek akik el is tudják játszani a sikeres embert, hogy a nőket megtévesszék, dehát nem mindenkinek megy ez olyan könnyen.

2017. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több önbizaalom kell es hidd el h majd egymasrs talaltok . az isnerkedeshez meg nem kell h ott legyen valaki neten keresztul is lehet
2017. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szellemileg normális hölgyekkel szeretnél kapcsolatba kerülni, akkor nem bulikba kell járnod, hanem sportegyesületekhez, ahol sok hölgy fordul meg, pl. Tánc, Wing Tsun, Kali.

Ezek a lányok biztos nem elmebetegek.

2017. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második hülye vagy :D
2017. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!