Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Ti meddig bírnátok a teljes egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Egyik nap egy hatalmas épületkomplexumban térnétek magatokhoz.

Minden teljes egészében steril, a falak, a bútorok és az egyéb használati tárgyak mind hófehérek.

Rajtatok kívül pedig nincs más élőlény az épületben, se emberek, se állatok, se növények.

Minden teljes egészében hangszigetelt lenne, így semmi zaj nem szűrődik be. Természetes fény helyett pedig csak hófehér fénycsővek és neonlámpák világítanának.

Ami még nyomasztóbbá teszi az egészet, hogy minden helység be lenne kamerázva.


Mindezek ellenére minden meglenne amire csak szükséged van. Lenne uszoda, konditerem, könyvtár, moziterem, lenne lehetőség zenehallgatásra, még videójátékok is lennének. Az épületben helyet kapna egy színház is, hangszerek sokasága is megtalálható egy stúdió társaságában...

Még lehetne sorolni, amire igényünk van azt begépelhetnénk valamelyik digitális tábláta és megkapnánk. Ételek esetében is ez lenne. Bármi amit kívánunk valóra válik, de tátsaságot nem kapunk.


Ti mit tennétek? Megpróbálnátok megszökni, esetleg beletörődnétek a helyzetbe, akár még élveznétek is?


Azért elég csábító az a pont, hogy bármit kértek megadják, kell pl. egy drága óra, beírod. Másnapra otz lesz az egyik dobozban, amelyben a cuccokat küldik, vagy ha nagyobb dolog akkor elhelyezik a komplexumban.


Ha pl. fodrász kell, az szintên megvan, beírod, lefekszel aludni és másnap olyan hajjal ébredsz mint amire vágysz.


Ha pl. elkezdesz rongálni akkor egyből eszméleted veszted és felébredsz az ágyadban.


Ti kb. mennyi idő után őrülnétek bele? Én jól viselem az egyedüllétet, de azért van igényem némi társasági életre, szerintem nem bírnám max néhány hétig.



2017. júl. 12. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

feljönnék gyakorikérdésekre ilyen hülye kérdéseket olvasni :D


am tetszik a fantázia :P

egy ideig bírnám emberi kapcsolatok nélkül, mármint ha neten lenne kapcsolat úgy értve, de egy idő után hiányozna a fizikai kontaktus

hát én nem vagyok nagyra vágyó, ha másra nem is, de tanulásra fordítanám az időmet

élvezem ha tanulhatok, fejleszthetem magamat :)

úszni is jó lenne :) élvezni kicsit a csendet :)

2017. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most az egyik legnagyobb álmomat írtad le. Valószínűleg ledőlnék aludni és végre kipihenném magam. Csak úgy megszűnne minden. Pont erre lenne most szükségem.
2017. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A színházzal amúgy mire mennél,ha nincsenek színészek?(mivel ők is emberek...):p

Egyébként én nem bírnám,hogy abszúlút nincs élőlény körülöttem,még növények sem.Én ez nem vállalnám be fodrász meg kaja meg egyéb miatt sem;vakakinek viszont viztos bejönne-egy ideig.

2017. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Minden pontja okés lenne, elélnék csomó ideig, de van valami amibe beleőrülnék.


Azok a kamerák... nem bírom ha valaki figyel, kiráz a hideg ha már csak belegondolok is.

2017. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszene egy napig sem. De ha lenne értelme, hogy ilyen környezetben legyek (pl. egy jövőbeli óriási kutató űrhajón), akkor max. egy évig kibírnám.
2017. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egyedüllétet bírnám akármeddig, de a természetes fény és a hangok hiányát nem. Vagy a csendtől kattannék be, vagy a D vitamin hiány ölne meg.
2017. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jól ellennék, bár tuti, hogy hiányoznának az emberi kapcsolatok, de nem hinném, hogy beleőrülnék, hiszen van szórakozási lehetőség bőven, illetve, ha van zene, akkor már nincs is csönd, illetve, ha kérek festéket, akkor máris nincs gond a fehérséggel, vagy ha ezt nem lehet megoldani, akkor játszom, filmeket nézek és az elég színes.
2017. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kéne a ráknak.

Emberek, természet nélkül max egy fél nap.

2017. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy pár hónapig jól ellennék. Tanulnék, edzenék, szórakoznék. Amikor meguntam, akkor pedig magamhoz vennék minden szükséges jó dolgot, és megszöknék.
2017. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, nekem is a kamerák az egyetlen gond, hiszen azt sugallja, hogy nem vagyok teljesen egyedül. Plusz egy kis zöld természet is hiányozna, bár ha a társaság kivételével minden kívánságomat teljesítik, akkor egy szép nagy kertbe vezető ajtót kérek, amin ki tudok oda menni. De magát az egyedüllétet bírnám és élvezném.
2017. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!