Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kivül van itt olyan...

Rajtam kivül van itt olyan aki pozitivnak értékeli az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Tehát h meglátja benne a lehetőséget, feltud töltődni azáltal h magára fordithat időt és energiát, emellett társasági ember?
2017. márc. 4. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút.
2017. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akk jó, mert annyi negativ kérdést láttam az utóbbi időben h nem hiszel h ennyire negativak az emberek nagy része :D
2017. márc. 4. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ide a többség panaszkodni, sértegetni, szemétkedni, sírni, feszültséget levezetni jön. Ne az itteni válaszadókból indulj ki.
2017. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
82%

Én igénylem a társaságot (bár mostanában nem nagyon akad), viszont pont ugyanúgy igénylem az egyedüllétet is, vagy csak simán elvagyok egyedül.


Például régen a koliban voltak összeülős beszélgetős, filmnézős esték, azt is volt hogy egyszerűen meguntam, vagy úgy voltam hogy ennyi elég volt a társaságból és inkább csináltam a saját dolgom.


Vagy munkában is így vagyok, vannak akik képesek egész nap beszélni, beszélni, nem csinálni semmit...én meg egy idő után megunom és inkább visszaülök dolgozni.

2017. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kifejezetten igénylem, hogy rendszeresen teljesen egyedül lehessek.
2017. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó rész kivételével ilyen vagyok. Jobb a magányos magány, mint a társas magány...
2017. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én nagyon szeretem. Viszont, ha ez átmegy nem választás kérdésébe, azaz magánnyá, nincs kihez fordulni úgy már elég rossz dolog. És nem is olyan nehéz egyikből a másikba átesni, mert elég könnyen meg lehet szokni azt, hogy milyen jó egyedül csinálni mindent, aztán hopp a barátok már nem is barátok mert nem foglalkoztál velük. Szóval ebben is az arany középút :)
2017. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek egyedül lenni, ez nem tesz rögtön magányossá. Csak azt nem birom elviselni amikor mindenki azzal b.aszogat, hogy miért nem megyek sehova...
2017. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vannak,bizony!

Én a magányt először halálos félelemként kezeltem,csak utána jöttem rá,hogy ez egy lehetőség,amiben megismerheted majd megedzheted magad!

Baromi sokat fejlődtem és úgy gondolom,hogy azok az emberek,akik szeretik a magányt,megtanulták kezelni ezeket az idő stádiumokat,nem félnek attól,ha hirtelen egyedűl lesznek. Sokkal könnyebben talpra tudnak állni és nincsenek megrettenve,hatékonyan végzik tovább a dolgukat,ami igazán hasznos szimptóma!

2017. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. De örülök annak is ha van társaság.
2017. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!