Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen furcsa tulajdons...

Nektek milyen furcsa tulajdonságaitok, , , képességeitek" vannak? :'D

Figyelt kérdés

Például én mindig az ébresztő megszólalása előtt kb 5 perccel kelek fel...ha 5-kor kell kelni, ha 8-kor, bármilyen időpontban.

Meg mindenhol pénzt találok.(sajnos leginkább csak aprópénzt)

A barátnőm négy levelű lóheréket talál mindenütt.

Nektek vannak ilyenjeitek? :'D



2017. aug. 16. 15:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Boszorkanyok :D
2017. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
:'D
2017. aug. 16. 15:28
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

az óra előtti ébredés nekem is megvan! és csodálatos: bármikorra állítom, bárhol vagyok működik!

További furcsa tulajdonságom, hogy gyakorizok, holott semmi értelme, ritka az ilyen kedves kérdés, mint a tiéd, inkább provokálják és bántják egymást itt, és sok a kitaláció.

2017. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig x óra 11 perckor pillantok az órámra. 1 év eltéréssel bárkiről meg tudom mondani, hogy hány éves. Úgy szoktam dobolni, hogy megnézem a kottát, aztán becsukom és fejből játszok. Ezenkívül csokoládéból bármennyit meg tudok enni, de paradicsomból egyet se, bár ez nem annyira különleges.:)
2017. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
magamban beszélek, és néha válaszol...
2017. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
I like trains...:)
2017. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
tudom mozgatni a fülem
2017. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

Meg tudom nyalni a könyökömet. Le tudom szopni magam. Tudok autósmoziban széket festeni, vonatkereket pumpálni, fűteni a Napnál. És végül, de nem utolsó sorban féllábú kalózként zsákbanfutó versenyt nyerni, süketnémaként operettet énekelni.

Ja, bocs, mégsem. Csak elkalandoztam.

2017. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ébredés hamarabb az nem agykontroll? Mert olvastam ilyeneket egy agykonttollos könyvben.

Amúgy nekem amit csak szeretnék megkapom úgy hogy még mondanom sem kell és bevonzom

amit gondolok 😶 és néha már erősen bizarr pl. Van hogy linzert szeretnék enni és rá 1 napra mentünk mamámnál és pont az volt, vagy Alvin és a mókusokat akartam nézni és elkezdték reklámozni hogy adni fogják; vagy mikor görgetem a facebookot és látni szeretném azt a fiút akit imádok rögtön kidob róla egy képet.. de ezek mindennaposak és nem tudom hogy csinálom. A barátaim meg a szüleim is irigyelnek hogy én mindent bevonzok magamhoz. De nem csak a jó dolgokat a rosszakat is.😓

2017. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Ébresztő előtt 2 perccel felkelni, elkésni bárhonnan, és elbaszni bármit :D Továbbá ha valakinek nem működik valami a gépen, odamegyek, ugyanazt csinálom és nekem működik :D
2017. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!