Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van bűntudatom?

Miért van bűntudatom?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy ha valamit előre eltervezek, vagy valamit meg kell csinálnom akkor úgy érzem, hogy nekem ezt nem kéne és olyan érzésem van, mintha én valami rosszat készülnék csinálni.Pl.: valamelyik nap apum megkért, hogy vigyem fel a postára a leveleket és emiatt hatalmába kerített egyfajta rossz érzés, mintha valami rosszat tettem volna, pedig csak egyszerű üdvözlőlapok voltak. Azt tudni kell rólam, hogy nem sűrűn megyek el otthonról, csak ha valamire szükségem van, vagy valamire megkérnek, hogy intézzem el. Csak azt nem értem, hogy ilyenkor mért van néha bűntudatom. 17/L

2017. aug. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit részletesebb formában is elolvasnám, ha érdekel elküldheted.
2017. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tettél rosszat (gondolom), tehát amiatt nem lehet bűntudatod, hogy segítesz apukádnak!
2017. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is ereztem mar ilyet. Nekem olyankor jott elo ez az erzes, mikor valaki nem bizott bennem. Hiaba voltam termeszetes, az illeto ellenorizgetett.
2017. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!