Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt az egyik...

Miért csinálja ezt az egyik "baratnőm"? 16/L

Figyelt kérdés
Amióta ismerem neki mindig is a jó kinézetű, kigyúrt pasik tetszettek neki és nem számított hogy mekkora egy tahó ő akkor is imádta. És tegnap küldtem neki egy kigyúrt srácot aki mellesleg tényleg a megtestesült tökélettesség mert nincs elszállva magától, kedves, pozitív, inteligens, tisztelettudó DE 19 éves és érett, viszonylag komoly; és nekem tetszik egy velem egykorú nagyon vékony kicsit bohókás srác de ő is nagyon aranyos, és sok mindenben hasonlítunk. Ugye elküldtem neki a 19 éves srácot és azt mondta hogy ő sokkal jobb a velem egykorúnál, mert én mellette igazi nővé érhetek.. Na oké de azt sehogy nem fogta fel hogy mellette nem tudnék önmagam lenni, hanem a másik sráccal aki ugyan olyan bolond és szabadszellemű mint én. És soha nem fogja fel hogy nekem nem a külső számít mert szerintem nagyon helyes ez a srác de ő állandóan azt mondja rá hogy vézna kukac, csak a hibákat látja benne, meg kisfiús teste van meg hogy ő maga is egy kisfiú, és nekem komolyabb pasik kellenek hogy megkomolyodjak.. DE MIÉRT AKARNÉK ÉN MEGKOMOLYODNI HA AZÉRT SZERETNEK ENNYIEN AMIÉRT KICSIT "GYEREKES VAGYOK"? De nem minden helyzedben persze mert tudom mikor kell komolyan venni a dolgokat de a szabadidőmben tényleg egy gyerek vagyok. Lehet hogy csak én látom rosszul de nem akarok beállni a sorba "mert hogyha mi már idősebbek vagyunk nekünk komolynak kell lennünk.." szerintem ez butaság. Jövendőbeli szakmámnak is nem egy hétköznapit szeretnék mert nem akarok a 4 fal között megöregedni úgy hogy nem éltem. Utazni szeretnék, felfedezni a világot és emiatt is gyerekes vagyok... mondogathatja de megváltozni úgy sem fogok mert én így szeretek élni és így szeretnek mások is de eszméletlen idegesítő egy idő után és nagyon gondolkozom azon ha nem fejezi be akkor nem fogok vele beszélni főleg nem ilyenekről..😕 Ti mit gondoltok velem van a baj? Vagy csak ő "irigy" arra ,hogy ilyen a személyiségem?

2017. aug. 16. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mások vagytok. Ha nem tudtok kijönni, ne barátkozzatok!
2017. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "barátainkal" általában azonos az érdeklődés. Itt a szöges ellentétjét látom. Miért kéne minden csajnak egy szteroid bohóc?
2017. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy nem kéne ez az egész kapcsolat de már annyiszor mondtam neki hogy akkor hagyjuk egymást békén és utána még is beszéltünk meg sajnálom is egy kicsit. És nem tudom, hogy miért baj ez neki tényleg😕
2017. aug. 16. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő egy divatmajom, valszeg. Ő az aki igazán gyerekes, hisz ő még leragadt annál, hogy a külső számít, és nem az hogy tényleg szeretitek e egymást azzal akivel összejöttök.


"Utazni szeretnék, felfedezni a világot és emiatt is gyerekes vagyok"

Normális emberek ezt akarják, felfedezni a körülöttük lévő világot.


" Ti mit gondoltok velem van a baj?"

Egyáltalán nem.


" Vagy csak ő "irigy" arra ,hogy ilyen a személyiségem?"

Ő egy divatmajom, azért szereti a kigyúrt pasikat mert mindenki más azt tartja menőnek, vonzónak, és ő a többségnek akar tetszeni. Ő is ezt akarja rád erőltetni, mert ő már megbolondul attól hogy ki mit szeret és mit akar.


Rohadtul nincs köze ahhoz hogy te mit szeretsz és mit nem, és mit akarsz. Ha valamelyik ismerősöm nekem ilyesmiket pofázna szájonvágnám.


És egyébként nincs semmi baj azzal, ha gyerekes vagy. Ez nem egy negatív dolog, hanem nagyon is jó. Csak sokaknak fogalmuk sincs mit is jelent igazán a gyerekesség.


Képzelj el egy rakat tinilányt, akik ilyen tömegemberek. Ők szerinted mit szeretnek? Az ilyen kigyúrt pasikat, felszínes dolgokat, megmondják mi a gáz és mi a ciki.

Majd elképzelsz egy igazi nőt. Ezt a nőt nem érdeklik az ilyen felszínes dolgok, ő akar egy embert akivel jól érzi magát, és szerethetik egymást. És szeretne utazni, valódi élményeket szerezni, minthogy azzal foglalkozzon mi a ciki és mi nem.


Remélem látod a különbséget, mert eléggé feltűnő és egyértelmű, és csoda hogy ilyenek után képes vagy olyat kérdezni hogy te veled van -e a baj.

2017. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!