Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koreai férfiak tényleg...

A koreai férfiak tényleg olyanok mint amit hallani róluk, vagy amit a doramákban látni? Ennyire nem közelednek a nők felé? Hónapoknak kell eltelnie egy csókig és még ölelkezni is olyan nagy hűhó?

Figyelt kérdés
Olyan érzelemmentesnek tűnnek ezek alapján. Tudom, más kultúra meg minden, de ez valóban így van, vagy csak egy színház a világ felé?

2017. aug. 16. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
De kár, hogy nem ismerek koreai férfiakat. Szerintem az nem normális, hogy odajött hozzám egy fiatalember az utcán, gyalogoltunk 2 percig, megszólított és amikor 2 perc után a zebrához értünk, meg akart csókolni. Ez normális?
2017. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Két koreai fiút ismertem eddig, és többek között az ilyen dolgokról is beszélgettünk. Az egyik azt mondta, hogy a haverjaival egyáltalán vagy csak nagyon ritkán beszélnek a szexről vagy az ehhez kapcsolodó témákról. A másik azt mondta, hogy náluk is ez ugyanúgy megy, mint nálunk, europaiaknál. Szóval gondolom ez relatív, és mindenki másképp fogja fel és éli meg. Függ attól is, hogy milyen családból kerültek ki. Annyi biztos, hogy ott a lányok sokkal rámenősebbek, mint a fiúk, és általában ők kezdeményeznek (szintén a koreai barátomtól tudom, aki pont emiatt utálja a koreai lányokat). Nem hiszem, hogy ennyire érzelemmentesek lennének. Ott is van összeköltözés még házasság előtt, annyi, hogy ezt nem dörgölik a társadalom orra alá.
2017. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az én barátom fehérember, és ő sem beszélget szexről a barátaival. sőt, mi több, én sem beszélgetek szexről a barátnőimmel. Csak egymással beszéljük meg ezeket a dolgokat, és őszintén szólva a baráti körömből még senki sem próbálta meg nekem kiteregetni a szexuális élete részleteit. Szóval ehhez nem kell koreainak lenni.
2017. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan pasik, mint a többi. Doramákra annyira ne alapozz, bár noha vannak igaz pontjai, nem sok. A szexről való beszélgetés... haveri körben az valószínűleg ugyan úgy megy, mint a "fehéreknél" (nyilván itt is vannak kicsit visszahúzódóbb alakok, akiknek erről kényelmetlen beszélni), de pl nyilvánosan vagy család erről tabu beszélni. A doramák színházak: ott még a csók is csak szájra puszi. Ugyan olyan kanok vannak ott is, mint M.O-n.

A másik meg, a koreai lányok eléggé kibírhatatlanok. Napi 20-szor küldenek üzenetet és neked perceken belül válaszolnod kell rá, mert ha nem teszed, kiborulnak. És hisztisek. Nyilván kivételek mindenhol vannak, de még a koreai srácok is azt mondják, hogy ez az átlag.

2017. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!