Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ellen lehet tenni valamit?...

Ez ellen lehet tenni valamit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egyre töbször veszem észre magamon, hogy a kis semmisegek is megbantanak. Régebben is tudtam, hogy érzékenyebb vagyok mint az atlag. De ez egyre jobban zavar, nagyon hamar elsírom magam, amikből késöbb rém kínos hekyzetek adodnak. Plusz ha valami bánt akkor egyszerűen nem tudom elterelni az adott dologrol a gondolataimat. Ha valami kínos dolog történik velem akkor sokszor hetekig azon örlődom hogy vajon mit gondolnak rólam. Ezért sokszor lehangolt vagyok és azt szeretném tudni, hogy mit lehetne tenni ez ellen.

17/L



2017. aug. 15. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Bipolàris affectiv( màniàs depresszió), nàlam is így kezdődött, ha megteszed az első lèpèst akkor jó uton haladsz; Menj orvoshoz, de ne mondd el senkinek( baràtok, csalàd), nàlunk sajnos túl sötèt a tàrsadalom( tisztelet a kivetelnek), nem èrtik meg...nekem is azt hajtogattàk, hogy kontrollàlljam magam, de aki nem tudja az beteg, èn remek hangulatstabilizàló gyógyszert kipróbàltam, amióta nem èlek otthon Magyarorszàgon, jobban vagyok. Sajnos ez nem gyógyítható, de kezelhető betegsèg, a föld 15% a szenved ebben, főleg a fejlett orszàgokban. Szòval azt monddom, keress egy jó pszihiàtert, de sajnos nem mind jó orvos,ha Budapesti vagy, tudok ajànlani egy nagyon rendeset, aki alapos ès nem csak felír egy halom nyugtatót, hanem szuper gyógyszereket!
2017. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!