Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek nem foglalkoznak azzal, hogy hűségesek maradjanak a párjukkal?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és őszintén szólva félek belemenni egy párkapcsolatba, hisz eddig szinte minden barátnőmet vagy megcsalták, vagy dobták valaki másért. Félek szerelmes lenni. Tudom elég gáz... Lehet vannak kivételek. De, olyan nagy nehézség a velem egykorú srácoknak, hogy megmaradjanak egy lány mellett? Egyáltalán miért jön össze valaki úgy egy lánnyal, hogy tojik az érzéseire? És persze ugyanez fordítva is..
2017. aug. 17. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barátnőid is ludasak ebben. Érdekes szerintem, hogy amikor nagyon kamaszként 14 évesen összejöttem egy fiúval, akkor engem is megcsaltak, de amikor benőtt a fejem lágya és 18 évesen összejöttem az azóta már férjemmel, meg se fordult egyikőnk fejében sem, hogy ebből nem lesz házasság. Nem azért nem csaljuk meg a másikat, mert ne lenne jobb, szebb, magasabb, gazdagabb, akármibb, hanem mert nincs ilyen opció. Ha normálisan állsz a kapcsolatodhoz, akkor ugyanígy fog a leendő párod is hozzáállni.
2017. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert csak üríteni akarnak, azért. Ha valakit igazán szeretsz, annak nem okozol fájdalmat, nem hagyod el. De ezek nem szeretik egymást, magasról tojnak egymás érzéseire. Ezek nem valódi kapcsolatok, csak azért vannak kapcsolatba mert "menő", és nem azért mert szeretnének boldogok lenni valakivel együtt.
2017. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod,ez a kérdés most nagyon betalált nekem,mert én is folyton ezen gondolkozom.Az a baj,hogy én iszonyúan érzékeny vagyok,ami azt jelenti,hogy sosem tudnék senkit sem megcsalni(nem csak szerelemben,de barátságban)sem!!!!!És amikor azt látom,hogy ezt ezzel csalták meg,amazt azzal,akkor akkor egy kicsit szomorú leszek.Ha nem érzel valaki iránt már szerelmet,vagy kötődést,akkor miért nem mondod el,hogy szerinted legyen vége.Ez a legegyszerűb mód,akárki akármit mond.Ez is fájdalmas lehet egyik vagy a másik félnek,de ez még mindig kevésbé fájdalmas,mintha 10 év járás,vagy 20 év házasság után tudod meg,hogy az az ember,akit mindennél jobban szeretsz,másokkal kavart végig a hátad mögött.Te főzted neki a kaját,mostad a ruháját,meghallgattad,amikor rossz napja volt,ott voltál mellette,neki mégis más kellett.Nekem még ugyan nem volt párkapcsolatom,de úgy gondolom,nemis akartok soha...Inkább választom az egyéjszakás kalandokat szingli pasikkal,minthogy megcsaljanak.Még az sem érdekel,ha ezért ku...nak néznek.bár,ezt sem értem,miért ku..va,aki kötöttségek nélkül akar élni?Azokat vajon minek nevezik,akik nős férfiakkal kavarnak?Szóal,mindent egybevetve én is ugyanúgy vagyok vele,mint te,félek a kapcsolatoktól,mert senkiről nem tudhatod,hogy mikor támadnak hátba.Nem bíztatlak,hogy te is tedd azt,amit én,csak elmondtam a véleményem.Lehet,hogy szerencsés leszel majd,ha lesz valakid.
2017. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak annyit,hogy a megcsalt fél,azért nem hibás sosem,mert nem tudja a párja akaratát,gondolatait irányítani,ergó nem ő hozza meg a döntést,hogy megcsalja a párját.
2017. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, de ehhez neked is kell engedni a mércéből, 17 évesen, na meg úgy általában ne az legyen a követendő hogy kockahasú szolis gazdag gyerekbe legyél szerelmes, hanem keress egy átlagos de rendes srácot.


Akikről Te írsz azok látszat emberek, a pénz, és a kivagyiság számít, nekik az a legnagyobb nő aki 2-3 havernak is szétrakta egy este. egy buta nőhöz akihez elég oda gurulni egy bmw-vel, iphone-t lát a kezembe, ahhoz persze hogy nem hűséges senki.

2017. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4! Egy normális kapcsolatban észre lehet venni a másikon, ha baja van. Persze, ha odafigyelünk egymásra és érdekel is a másik, nem csak mutogatni akarjuk, hogy ő a pasim/csajom/férjem/feleségem/akárkim. Biztos vagyok benne, hogy ha látnám a férjemen, hogy bármi problémája van velem vagy a kapcsolatunkkal, vagy ő látna rajtam ilyesmit, akkor megbeszélnénk és megoldanánk együtt. Nem azért, mert irányítanám a gondolatait, vagy a tetteit, hanem mert szeretjük egymást, akarjuk egymást és fel sem merül annak a lehetősége, hogy ez változzon.
2017. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!