Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor nézem meg a kérdéseket itt és ha a kérdező elvét 1-2 hibát a kérdésében vagy olyanról szól a kérdés miért fikázzák egyből az emberek? Múltkor kiirtam egy kérdést és volt benne 1-2 hiba..erre egyből az egyik válaszoló ,hogy :ilyen helyesírással nem kérdeznék ilyen...nincs is agyad" majd mondtam h elirta a telóm erre ő :ennyit nem ír el a telefon...
2017. aug. 17. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Mert itt névtelenül és ennek következtében szégyen érzet nélkül kiélheti bárki a fusztrációját.
2017. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
78%
Mert mindenbe csak a hibat latjak...
2017. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Miért ilyenek az emberek, hogy képtelenek megtanulni helyesen írni?


"Akárhányszor nézem meg a kérdéseket itt és ha" --> Akárhányszor nézem meg a kérdéseket itt, ha


"a kérdező elvét 1-2 hibát a kérdésében vagy" --> a kérdező elvét 1-2 hibát a kérdésében, vagy


"olyanról szól a kérdés miért fikázzák egyből az emberek?" --> olyanról szól a kérdés, miért fikázzák egyből az emberek?


"Múltkor kiirtam" --> Múltkor kiírtam


"egy kérdést és volt benne 1-2 hiba..erre" --> egy kérdést, és volt benne 1-2 hiba... erre


"az egyik válaszoló ,hogy :ilyen helyesírással" --> az egyik válaszoló, hogy: ilyen helyesírással


"nem kérdeznék ilyen...nincs is agyad" --> nem kérdeznék ilyet... nincs is agyad


"majd mondtam h elirta" --> majd mondtam, h elírta


"a telóm erre ő :ennyit nem ír el a telefon..." --> a telóm, erre ő: ennyit nem ír el a telefon...


"a telóm erre ő :ennyit nem ír el a telefon..." --> a telóm, erre ő: ennyit nem ír el a telefon...



Gondolom, ezeket is a telefonod írta el helyetted, mi?! :D :D :D A vesszőket is a telefonod szedte ki, a szóközöket is a telefonod tette át az írásjelek rossz oldalára, és így tovább, ugye? :)

Hazudozol össze-vissza, aztán sírsz, amikor a szemedre hányják.

Na ne égesd magad. Mars vissza tanulni!

2017. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolók kommentjét ajánlom...és ne a vesszőket nézd ,lásd át a kérdést :D
2017. aug. 17. 23:04
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Engem alapjáraton az zavar ha egy ember nem tud az anyanyelvén írni. Megbukott elemi alsóban vagy ez mi? Tök átlagos intelligenciával rendelkező 18 éves vagyok és 3 nyelven beszélek és írok mégis hogy a búsba van az hogy manapság a felnőtt emberek jelentős része magyarul se tud helyesen írni? A főnököm pl 42 éves férfi, milliókat keres havonta (többek között rajtam) és nem tud érthetően írni, nem helyesen hanem érthetően. Ennyire rossz volt régen az oktatási rendszer?

Bocsi a rantért

2017. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%

Engem alapjáraton az zavar ha --> Engem alapjáraton az zavar, ha


Megbukott elemi alsóban vagy ez mi? --> Megbukott elemi alsóban, vagy ez mi?


18 éves vagyok és 3 nyelven beszélek és írok --> 18 éves vagyok, 3 nyelven beszélek és írok


mégis hogy a búsba van az hogy --> mégis hogy a búsba' van az, hogy


magyarul se tud --> magyarul sem tud


A főnököm pl 42 éves --> A főnököm pl. 42 éves


milliókat keres havonta (többek között rajtam) és --> milliókat keres havonta (többek között rajtam), és


nem helyesen hanem érthetően --> nem helyesen, hanem érthetően

2017. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ebben mind az a jó,hogy most megyek gimibe...és születésemtől 6 éves koromig kint éltem Angliában...a kérdést pedig azért írtam ki,mert az előző kérdésem az volt , hogy :"baj az ha félek a gimitől és a leendő osztálytársaimnak még profil képük sincs ,így beazonosítani sem tudom (nem bántani akarok bárkit is ha nincs fb profkepe) ,és a válaszoló :"ilyen helyesírással nem kérdeznék ilyent...nincs agyad" 14L
2017. aug. 17. 23:24
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Az előző válaszolók kommentjét ajánlom"


Oké, kijavítottam azokat is:


"Mert itt névtelenül és ennek következtében szégyen érzet nélkül kiélheti bárki a fusztrációját." --> Mert itt névtelenül és ennek következtében szégyenérzet nélkül kiélheti bárki a frusztrációját.


(Hopp, hopp, de nehéz idegen szó! :) Bele is botlott a kolléga nyelve! :D )


"Mert mindenbe csak a hibat latjak..." --> Mert mindenben csak a hibat latjak...


(-ba, -be, -ban, -ben, általános iskolai anyag.)


"ajánlom...és ne" --> ajánlom... és ne

"a vesszőket nézd ,lásd" --> a vesszőket nézd, lásd


1. Írjad elő légy szíves, hogy mit nézzek meg mit ne. :)

2. Átláttam a faék egyszerűségű kis kérdésedet elsőre is, és válaszoltam is.

- Te hazudtál arról, hogy a hibáidról a telefon tehet;

- Valaki rámutatott a hazugságodra;

- Te ezen nyígni kezdtél, pedig a te sarad az egész.


Ennyi. :D

2017. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

1.Senkisem kérte, hogy mások kommentjeit javítgassad!

2.Mi úgyis megértjük azt, amit mások talán hibásan írtak.

3.igen a telefonom...ugyanis automatikus helyesírás javító van a telefonom és előfordul, hogy néha kijavít szavakat másra!

2017. aug. 17. 23:38
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"1.Senkisem" --> 1. Senki sem


"3.igen" --> 3. Igen


"telefonom...ugyanis" --> telefonom... ugyanis

2017. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!