Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akiknek...

Vannak olyan emberek, akiknek hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek? 20/l (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem lakom egy túl nagy városban és így itt annyira nem találkoztam olyanokkal, akikkel nagyon sok közös lett volna bennünk.

Érdekelnek az animék (pl Death Note, YuYuHakusho, Fullmetal Alchemist, Slayers), videójátékok(pl Tömb Raider, Mortal Kombat, Wallking Dead, Wolf among us, Life is strange), illetve Eurovízió rajongó is vagyok még ha az egész egy nagy csalás is.

Szeretem a focit, a kézilabdát, a röplabdát, régen karatéztam. Imádom a walking deadet mint magát a sorozatot és a Prison Breaket.

Szerintem a legtöbb nálam kicsivel fiatalabbal azért nem találom meg a közös hangot, mert nem mindenki, de a legtöbbjük inkább megy bulizni meg hasonlók, én meg nem nagyon szeretek ilyen helyekre járkálni.

De amúgy ezen kívül is kb csak 4-5 olyan embert ismerek, akiket ugyanezek a dolgok érdekelnek.


2017. aug. 18. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Videojátékos része stimmel.
2017. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Én az animéket és a kosárlabdát részesítem előnyben.
2017. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez az egész kérdés mire jó?
2017. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
nagyjabol hasonloak lehetunk:D
2017. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Bizonyos pontok stimmelnek.

20

2017. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Animék (YuYuHakuso, Ynuyasha, Dragonball,z,gt,super, Tokyo Ghoul, Mirai Nikki stb..), videójátékból focisak, zombis. Walking deadet, fear the walking deadet szintén imádom. >< Focit szintén (ktbffh). Euróviziót viszont nem, de a tehetségkutatókat szeretem.:D Akad egy-két közös.

18/f

2017. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!