Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rockerek, metálosok, punkok...

Rockerek, metálosok, punkok nektek mennyi idő volt mire kialakult olyan baráti körötök, társaságotok akik hasonló zenei ízléssel rendelkeznek mint ti?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem olyan a baráti köröm egyáltalán. Örülnék, ha hasonló zenei ízlésű emberekkel barátkozhatnék, de valahogy nem jött össze eddig. Pedig már 6 éve rocker vagyok, valahogy mégse találok rockereket, metálosokat.
2013. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ez a helyzet velem is, bár én nem bánom, hogy nincs sok rocker barátom, ismerősöm, mert én nem ez alapján választok barátokat :P
2013. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az első ember, aki mellé az új suliban leültem, ugyanolyan együtteseket hallgatott, mint én. Mázli kérdése. :D
2013. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utólsó válaszoló neked tényleg nagy mázlid volt.
2013. aug. 29. 17:06
 5/14 anonim ***** válasza:
kb. két-három hónap.
2013. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy volt, hogy barátnőm bátyjától származtak azok a zenék, amiket elkezdtünk hallgatni és megszeretni mindketten. (punk, metal), Tehát végül is egyszerre kaptunk rá az ízére, aztán már jöttek magától az emberek, barátnőm bátyjának az ismerősei, gimiben is azokkal lógtam akik ilyen zenét szerettek, ez hamar kiderült,szórakozóhelyen ismerkedtünk stb stb

Valamelyik barátság megmaradt, valamelyik nem, manapság meg nem úgy választom meg a barátaimat, hogy milyen zenét hallgat, de a férjemmel is szerencsém van, mert Ő is a rockzene híve

2013. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
senki nem hallgat olyan zenét a baráti körömből, mint én. kicsit zavaró, mert ha összejövünk punk rock zene kizárva, csak dubstep meg amit a zenecsatornákon látsz undormányt megy. ám kibírom ha a barátokról van szó
2013. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta rock és punk zenét hallgatok főleg, rengeteg más műfaj mellett.

14 évesen találtam egy külföldi lányt, akinek tökéletesen megegyezik a zenei ízlése az enyémmel. Ennek már lassan 3 éve.

"Itthon" nincs senki, akinek az ízlése teljesen megegyezne az enyémmel, esetleg 1-2 számot bírnak, de a többit fikázzák, max. eltűrik.

A legtöbb barátom mainstream, pop zenét hallgat.

2013. aug. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Herczeg Levente ***** válasza:

Én fullosan szinte csak death metált hallgatok! Eléggé sok haverom van rockerekből,főleg úgy szinte Rocker suliban járok :D

Tehát így nincs nagy gond felém :D

15/F

2013. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elvétve van 1-2-3 ember, aki hallgat ezt-azt... így a punk-rock-metál trióból, de egyébiránt maximum kedves haverok. Barátnak nem merném kinyilvánítani őket. De azért jófejek.


De ne zenei ízlés alapján válogass. :D

2013. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!