Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Felnőtt taftalmu weblap...

Keeland kérdése:

Felnőtt taftalmu weblap készítés? Első sorban olyan emberektol várok tanácsot akik rendelkeznek saját hasonló weboldallal. Elsősorban a jogi dolgokkal kapcsolatban másodrészt egy átlagos szerver fentartási és karbantartási költségével.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz nem készítettem, mert rengeteg van, és iszonyat nehéz lenne felfuttatni.

De egy olcsó VPS is elegendő szervernek, amin külső videókat ágyazol be.

Így jogi része is letudva, mert az felel érte akinél a videó van, ott pedig áthárítják arra aki a videót feltöltötte.

2016. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. En is külső videokra gondoltam.. egy probat megér szerintem elvegre sokmindenki téved véletlenül ilyen oldalakra :)
2016. ápr. 4. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszont ha hirdetésekből szeretnél bevételt, akkor ne feled hogy speciális eset, azaz nem a megszokott hirdetés közvetítőket kell használni.

(Többnyire direkt banner elhelyezést fizetnek, mert elég magas közvetítői díjat lenyúlnak az ezzel foglalkozók, azaz neked nem éri meg mert keveset kapsz, a hirdetőnek meg azért nem mert magas a díjat száolnak)

2016. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válasz teljesen kimeríti a kérdést, hisz ha nem a Te szervereden van a videó akkor nincs semmilyen jogi megfelelés, -na jó lenne, de pl Szíriából, Észak-Koreából üzemeltetve már nincs, hisz ki merne kimenni ezekbe az országokba :),- persze nem kell ezt ennyire sarkítani, szinte bármely országból üzemeltethetsz ilyen oldalt.

Nekünk is van ilyen de csak hobbiból indítottuk, már azért eléggé látogatott pedig nem igen foglalkozunk vele.

Ha van tudásod hozzá, felesleges időd, és némi pénzed akkor belevághatsz. Viszont minél kevesebb a tudás, annál több pénzbe kerül.

2016. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!