Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te sajnálod az öngyilkosokat?

Te sajnálod az öngyilkosokat?

Figyelt kérdés
Én nem tudom sajnálni az ilyen embereket. A legtöbbjük a sajat hibájából tart ott ahol és meg sem próbálnak kimászni a hejzetükből. Csak töredékük az, aki tett valamit azért, hogy jobb legyen az êlete.
2017. aug. 19. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Én sajnálom őket.
2017. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nyelvtantanárodat azért sajnálnám. Ha meglátja, hogy a hejzetükből szót így írtad le, ő is öngyilkos lesz. És ez olyan értelmetlen halál...
2017. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Nem sajnálom őket.... ő döntése volt.

Azokat sajnálom, akik miattuk szívnak.

2017. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Én őket nem sajnálom, csak a családjukat, barátaikat, akik lehet hogy magukat okolják azért, hogy eldobta az életét.
2017. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon empatikus ember vagyok, igen sajnálom őket.
2017. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem sajnáltam őket eddig. Majdnem mind csak gyenge emberek, akik nem képesek megoldani a problémáikat. Ajánlom a "13 reasons why-t". A halott főszereplőt szintén ilyennek gondoltam az elején, de jobb végignézni, talán megváltozik a véleményed. :)
2017. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2017. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
#6: Igen, könnyű azzal dobálózni, hogy gyáva és nem nézi a szeretteit. Szerintem az sincs rendben, hogy a család, barátok nem veszik észre, hogy valaki ennyire szenved. A legalapvetőbb életösztön leküzdése nem kis dolog. Hidd el, nem szórakozásból dobják el az életüket. Én is ajánlom a 13 reasons why-t, ez a sorozat is lehet egy ébresztő.
2017. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem sajnáltam egyiket sem, inkább utáltam. Több órás késés, papírmunka, mert ép nem volt kedve tovább élni.
2017. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

7# az öngyilkosok után, mar csak ezek a prédikálók a szánalmasabbak, akik ugyanazt a hullámot lovagolják meg, mint akiket bírálnak.... ez a videó maga a képmutatás, mert egy dwpressziósnak ez sem segítség, de ez próbálja elhitetni, hogy segít....

A TETTEK számítanak, es nem az, hogy 10 percben közhelyeket mondogatunk....

Számomra ugyanaz a kategoria....

2017. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!