Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt kettős jellemnek lehet...

Ezt kettős jellemnek lehet mondani?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom az olyan érdekes emberke. Akik normálisak vele azoknak bármikor segít. 2 éve mikor testvéremnél volt valami csőrepedés és minden vízbe állt a kertbe, nem kellett kétszer mondanom , neki , hogy tud e segíteni. Az éjszaka közepén egyből kocsiba ült és eljött segíteni elhárítani a problémát.


Viszont azokat az embereket akik visszaéltek a bizalmával, vagy próbáltak keresztbe tenni neki, azokat olyan szinten letudja építeni , hogy csak nézek , hogy egy ilyen tényleg alapvetően jószívű ember azért nagyon megtudja keseríteni azok életét akik bántani próbálták őt bármilyen módon is. Szerintetek létezik ilyen ?


2017. aug. 19. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mi ezzel a probléma? Jó hogy bántom azt aki bánt engem és segítem azt aki segít engem.
2017. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem létezik kettős jellem.


Ilyen létezik s normális. Örülj, ilyen.

2017. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En pl. ugy vagyok vele, hogy ha "csak" visszaeltek a bizalmammal, attol meg nem epitek le valakit. Amde, ha szandekosan keresztbe tesz, akkor igen, ilyesmit nem toleralok.

A baratod jol teszi, hogy nem foglalkozik a valaha volt ellensegeivel, lehet, hogy meg mindig kicsesznenek lennek vele, ha epp nem szorulnanak ra.

A baratod mivel keseriti meg az egykori szemet ismerosok eletet? Netan azzal, hogy nem segit nekik valamiben? Mert ha igy tesz, az nagyon helyes, ne alazza mar meg sajat magat azzal, hogy egy olyannak segit, aki szar ember volt vele.

Ha azonban csak siman leepiti oket, ezzel meg nem keseriti meg masok eletet.

2017. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább azt mutatja, hogy nem engedi magát kihasználni!

Az is lehet, hogy így "védi a saját belső békéjét".

Szerintem ez tisztánlátásra vall...

2017. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!