Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van akkor, ha örülök, hogy...

Mi van akkor, ha örülök, hogy valaki sír. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem, de ha valaki el kezd sírni, örülök, vagy nem tudom.. lehet velem, sőt biztos, hogy velem van a baj...

#sír #normális #öröm #elmebetegvagyokszerintem
2017. aug. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejtsd meg magad előtt ezt az érzést hosszas fejtöréssel, biztos nem arról van szó, hogy neked az okoz örömet, ha a másik szomorú. Lehet, hogy a saját ki nem sírt könnyedet hullatja ő, és az neked is megkönnyebbülést okoz. (Jé, most fedeztem fel, hogy a könny és a könnyű, megkönnyebbül egy tőről fakad.)
2017. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

(Van egy mondás: legszebb öröm, a káröröm!)

Ha majd te sírsz, jusson eszedbe, hogy jó érzés lenne, ha ennek valaki örülne!

2017. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sírni örömünkbe is lehet, ez még nem káröröm...

Téged mások érzékenysége valamilyen "eufóriával" tölt el, ez lehet bőven az empátia megmutatkozása is.

Most nem hülyeségből, de én ugyanezt érzem, ha mást dolgozni látok... :D Mármint kétkezi munkával (pl felsöpör).

2017. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem, egy ki....szott pszichopata vagy, és a terroristák is így kezdik. Én személy szerint utállak.
2017. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!