Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még most sem örülök a terhessé...

Még most sem örülök a terhességemnek, ez normális? 14. hétben vagyok

Figyelt kérdés

27 éves vagyok férjnél vagyok és a férjem nagyon örül, de n még mindig nem , nem hiszem el, nem tudom bele élni magam és amikor az emberek gratulálnak már mosolyogni sem tudok hozzá.

akkora bűntudatom van


2017. febr. 13. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

szia !


Nagyon sajnálom, hogy így érzel !

Tervezett volt ez a terhesség ? Akartátok ?


Sajnos érdemben nem tudok neked tanácsot adni de rossz belegondolni abba, hogy mit érezhetsz !

2017. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez változhat, amint megérzed a babád mozgását.
2017. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy nem tudod beleélni magad, az még oké.

De miért nem örülsz neki, miért nem tudsz hozzá mosolyogni? Nem akartad?

2017. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is 14 hetes vagyok. Pont mostanában mondtam a férjemnek, hogy olyan mintha nem is lennék terhes. Ilyenkor nem érzed még a babát. De a tested már most óriási átalakuláson megy át, dolgoznak a hormonok, nagy változás ez egy nő életében. Én például attól megyek falnak, ha azt kérdezik, hogy hogy van a pici? Honnan tudjam? Nagyon remélem, hogy jól, de biztosan nem tudom, mert nem érzem még és legalább annyira tudom, hogy hogy van, mint aki kérdezi. Nyilván nem akarnak ezzel rosszat, aranyosak is, mi meg egy hormonokkal teli duzzogó, bosszankodó nőszemélyek vagyunk ekkortájt, akiknek semmi sem jó. Szóval ne legyen bűntudatot, mert ez teljesen normális. Majd, ha megérzed mocorogni, rögtön másképp fogsz rágondolni. Már van egy lányom, szóval tudom. Hidd el, imádni fogod azt a picurt úgy, ahogy van!!! Kellemes babavárást a továbbiakra!!!
2017. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Most pedig csinálj olyan dolgokat, amiben kedvedet leled, amitől jó hangulatod lesz és ne agyalj ilyen dolgokon, mert jönni fog az érzés, majd meglátod... ;)
2017. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sajnos én is így vagyok. én már 19 hetes leszek. és nem nem örülök csak olyan semleges...már alig várom hogy megszülessen, és velünk legyen. már van egy fiam, szerintem emiatt, azaz hogy túl lefoglal minden értelemben. kicsit félek is tőle hogy milyen lesz két gyerekkel, mert ugyan van férjem de a fiúnk 4 hós korától mintha egyedül nevelném, tehát ha megszületik a 2. sem fog változni sajnos
2017. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindenféle érzés természetes. :) Nekem csak szülés környékére változott, de akkor is inkább féltem az érkezésétől, mint vártam (vártam, mert már nagyon fájt mindenem :P ). Ahogy nő, úgy vagyok egyre "szerelmesebb" belé, most 2 éves nagylány már. Most érkezik az öccse, őt már nagyon boldogan várom, mert látom, hogy mi lesz belőle. :) Szóval nyugalom, természetes minden pozitív és negatív érzés a várandósággal kapcsolatban. :)
2017. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hàt nem nagyin terveztük azt mondta a dokim hogy hormon hozzàpotlas nelkül nem eshetek teherbe . Igy nem vèdekeztünk de èn nen akartam gyereket.

Most meg valami birzalmasan rosszul vagyok 2 honapja hanyok minden nap. Màr a lèpcsőn is alig birok feljönni. Ha rànèzek a wc re mar jön a hànyóinger. A gyomromat a görcs ugy huzza össze mintha el lennèk atkozva

2017. febr. 13. 18:06
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Tudom,hogy le fogtok pontozni de ...

Szerintem,ha valaki ennyire nem akar gyeret,az foggal-körömmel védekezik,mindegy mit mond az orvos.

Másodszorra pedig,ha ennyire rosszul vagy még a terhesség gondolatától is,miért nem tettél ellene,mikor még lehetett volna.

És végül a hányásra is lehet találni megoldást és nem pedig hagyni hogy legyűrjön az utálat még ezzel is. Egy kicsit szedd össze magad,ha már vállaltad,hogy megszülöd,akkor próbáld meg beleélni magad egy kicsit,ezer módja van. Beszélgess a férjeddel, hiszen ő örül neki, gondolom vannak körülötted anyukák,kismamák,akik tudnák benned erősíteni az anyaság iránt a jó érzéseket. Ne úgy jöjjön a világra az a szegény picur,hogy az anyukája nem örült neki,nem várja...

2017. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg ha valaki kifejezetten nem akart gyereket és úgy lett terhes, nem fog örülni a babának. Utólag persze okosabb az ember, de védekezned kellett volna, bármit mondott a doki. Semmi sem 100%, látod, még a hormonprobléma sem...
2017. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!