Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a negatív élményeit?

Figyelt kérdés
Anyukám gyermekkora óta retteg a lovaktól, mivel kiskorában mindig felültették a szántó lóra (ő nem akarta sosem). Ezzel csak az a gondom, hogy hamarosan érkezik hozzánk egy paci és neki muszáj lenne megszoknia, hogy ha olyan helyzet adódik akkor megetesse és kivezesse legelni. Nem szándékozom ráültetni mivel tudom mennyire fél. Én csak annyit szeretnék, hogy ne meneküljön ha meglát egy lovat, vagy ha én nem leszek itthon megetesse. Ötleteket tudnátok adni, hogy hogyan csináljam?

2017. aug. 19. 16:02
 1/1 Ash Harding válasza:
Hát ebben az esetben te szerintem semmit. Maximum vidd el egy szakemberhez aki ki "adatja" vele ezeket a dolgokat. A kis kori trauma által ért sérelmek felnőtt korban vagy azóta megmaradt félelmeket eléggé nehéz túllépni. Ha nagy nehezen rá tudja magát venni hogy gondoskodjon róla akkor magától túl fog lépni rajta idővel, mert hozzá szokik. De ha már betegesen fél tőle akkor ahhoz már szakember kell. Vagy azon is elgondolkozhattok, hogy mennyire kell oda az a ló végső megoldásként. Így hirtelen csak ezeket tudom mondani, de azért remélem segítettem valamit.
2017. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!