Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le a csúnya...

Hogyan szokjak le a csúnya beszédről?

Figyelt kérdés

Az elején még megy, tudok rá figyelni, viszont utána elfelejtkezem róla, főleg ha felbosszant valami. Nagyon idegesítő vagyok magamnak így!


Valami tanács?


2017. aug. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, aki ugyanezt akarja megfogadni és fogadjatok, hogy akinek előbb gyűlik össze mondjuk például az 5 csúnya szó, annak tennie kell valamit.:D Mi ezt csináltuk a barátnőmmel, volt belőle egy pár kínos sztorim.:)
2017. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami üvegbe mindig tegyél 10 forintot ha káromkodsz. A hónap végén, ajándékozd el az összegyűlt pénzt, például egy hajléktalannak. Ezt ismételd meg sddig, amíg már csak pár 100 forintot vesztessz el havonta. Mikor karomkodnal eszedbe fog jutni, hogy ha most kimondod akkor megint fizetned kell.
2017. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább csak próbálj tudatosan figyelni arra mit mondasz és inkább várni 1-2 másodpercet mielőtt kimondod.
2017. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mi a fap bajod van bafdmeg hát azt a jó budod kuva anyadat! Na de felre teve a szót olvas könyveket. Próbáld növelni a szokincsed(lehetőleg ne trágár szavakal😂😂) vagy esetleg gyakorolj, es nehogy halgas arra a hülyére!(bovs n3m vagy, hülye. De miért pont egy csovesnek?)

Ne ajandekozd el a pénzed! Egy csovesnek foleg ne! Inkább abbòl vegyél a szuleidnek valamit, egy viragot anyukadnak, vagy mit tudom én.

Még esetleg halgas olyan zenéket amibe nincs káromkodás vagy alig van benne. Pl: amúgy a bammeg nem számít káromkodás,vagy karomkodj viccesen mint a párom😂 azt szokta mondani, hogy ba**za meg a jegesmedve😂 imádom.

2017. aug. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!