Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem miert nincs sose szerenc...

Nekem miert nincs sose szerencsem? Miert vagyok ilyen szerencsetlen?

Figyelt kérdés
mas emberek olyan szerencsesek mindig elkeruli oket a baj engem bezzeg megtalal, de ha ők bajba kerulnek szinte semmit nem is kell tenniuk mert ugyis megoldodik magatol is, en meg akarhova megyek akarmit csinalok a vegen mindig megjarom, mindig csak copok, lehet tenyleg letezik a karma??

2017. aug. 19. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A szerencse az egy furcsa dolog...


Fociban mondják, „lövésből lesz a gól”. Tehát ha meg se próbálsz magadnak jobb életet teremteni, akkor csak depizz be, és keseregj magadban, de tényleg, magaddal cseszel ki!


Viszont ha mégis próbálkozol, akkor ne add már fel az első lövés után... rúgdoss addig kapura, amíg végre át nem jut a kapuson, be a hálóba!

Lehet, hogy ehhez 100 v 1000 próba kell, de a való életben az a jó, hogy nem csak 90 perced van, hanem egy egész élet! :)

És ha jót akarsz magadnak, akkor minél előbb, és minél gyorsabban teszel magadért! 😃

2017. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!