Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a pasiknál?

Figyelt kérdés
Divatos vagyok, elég szép, jó alakom van (többen mondták már :$) de mindig csak kifogok egy bunkó pasit akinek csak egy egyéjszrakásra kellettem neki. Például egyszer összejöttem egy rocker csávóval, mert helyes volt és kedvesnek tűnt, de egy éjszaka után dobott majd összejött egy nálam jóval rondább, nőietlenebb, szerencsétlen csajjal , akivel már fél éve járnak :( ez marha szarul esett, összetörte a szívem :( miért nem jön végre egy olyan srác aki helyes, páwa is, meg kedves ? :(( 16/L

2013. okt. 4. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kamu.
2013. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16 lol
2013. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig még sajnáltalak de a páwa szónál elvesztettél.
2013. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha kamu lenne... és mitcsináljak ha nekem inkább azok jönnek be?
2013. okt. 4. 20:39
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nőj fel, növessz agyat, ilyenek... -.-
2013. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg adj esélyt a nem páwáknak.



(Akárhányszor leírom a páwa szót nevetnem kell.)

2013. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de miért? velem van a baj? segítsetek ! :(( kétségbe vagyok esve
2013. okt. 4. 20:41
 8/19 A kérdező kommentje:
nekik is esélyt adok lásd a fenti példát. Csak a legjobb lenne gy olyan,de bárki jó lenne aki kicsit megbecsülne :(
2013. okt. 4. 20:42
 9/19 A kérdező kommentje:
Privátokat légyszi ne küldjetek ! netem nem ismerkedem, de tanácsokat szeretnék , hogy a való életben tudjak párt találni :/
2013. okt. 4. 20:49
 10/19 Tarnolf ***** válasza:
100%
Ez vicces. Az jött le, hogy a rockerek meg a nem páwák (vicc ez a szó :D )mind bunkók. Amúgy meg várhatsz helyes páwa gyerekre aki kedves. Elmondom neked, a páwák az egyik legnagyobb marhák a Földön. Semmi egyéniség, mind rinyál, meg azt hiszik, ők vannak a középpontban.
2013. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!