Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan bunkó némelyik...

Miért olyan bunkó némelyik vásárló? Eladóként dolgozom és hetente legalább egyszer olyan szinten megaláznak, hogy szorongat a sírás.

Figyelt kérdés
A legtöbb vásárló csak jön és megy, némelyik kedveskedik, ami nagyon jólesik, de akad minden héten legalább 1 ember, aki olyan dolgokat kér számon rajtam, amihez semmi közöm. Például a kasszánál ülök és ordítozni kezd velem, hogy miért nincs kirakva ennek vagy annak az ára, vagy miért hirdeti a bolt, hogy akciós a termék, amikor már nincs belőle? Mert ő csak ezért jött! Én ilyenkor hiába mondom, hogy nem az én feladatkörömhöz tartozik ez a dolog, csak üvöltözik velem és fenyeget, hogy kirúgat mert "visszapofázok". Ha szólni merek, hogy ne trágárkodjanak, b...megeljenek, azt vágják a fejemhez, hogy ők a vásárlók és az ő pénzükből kapom a fizetésem. Ha nem bírom a kritikát, akkor miért dolgozok itt? Miért nem képesek végiggondolni, hogy mi az amiért engem okolhat és mi az amiért nem? Egyáltalán miért beszél így az egyik ember a másikkal? Ők mit szólnának ha ugyanezt kapnák vissza a saját munkahelyükön?

2017. aug. 20. 10:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem veszem magamra. Jó érzés tudni, hogy a többség rendelkezik empátiával.
2017. aug. 20. 18:02
 22/23 anonim ***** válasza:
76%
Jó múltkor én is szemtanúja voltam egy ritka bunkó vevő ordibálásának egy pénztárosnővel. Egészen korán történt az eset, talán 7 óra után valamivel. Képzeljetek el egy ilyen "két méteres" vagy másfél mázsás hústornyot. Vesz pár apró dolgot és 20000 Ft-ossal fizet. Mondja a kasszásnő, hogy volna-e kisebb mert nem tud visszaadni, azt mondja hogy nincs és oldja meg. Mondja a pénztárosnő, hogy akkor egy kicsit várnia kell, mert hoznia kell váltópénzt, mert nem tud visszaadni. Na azt az ótvar ordibálást, amit az a zsírdisznó produkált, szidta a pénztárost, hogy magát ki kell rúgni azonnal, meg szidta a boltot is (SPAR), hogy ezt az egész boltot is azonnal be kell záratni, de olyan kritikán aluli hangon, hogy csak lesett mindenki. Csodáltam a pénztárosnőt, hogy ebben a szituációban is milyen nyugodtan kezelte a helyzetet és próbálta nyugtatni a férfit, hogy csak egy pillanatra kell elmennie, amíg hoz váltót. Úgy felidegesített az a lekezelő pökhendi hatalmaskodó stílusa annak a majomnak, hogy ha nem egy másik sorban álltam volna hanem mögötte, a fejére borítottam volna egy pohár tejfölt hogy egy kicsit lehűljön, bármi is lett volna a következménye... Miért egy vékony kis nővel ordibál az a hústorony, miért nem a saját súlycsoportjával áll ki. Amúgy látszott a ruházatán, h valami vezetőféleség lehet.
2017. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 exelant válasza:
72%
Én szolgáltatásban dolgozom, de ide is akadnak be hülyék sajnos elég sokszor, olykor én is ebbe már nagyon belefáradok, és legszívesebben abbahagynám ezt az egészet. Hiába akarom a magam módján a legjobbat nekik, mindig van sajnos olyan, aki megmondja a magáét, hiába magyarázok el mindent, mik a választási ehetőségek, mi mivel jár, úgy válasszon kezelést, beleválaszt nagy bizonytalanul, látszik sokszor , hogy fogalma sincs mit válasszon, aztán meg hisztizik.
2018. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!