Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szoktatok csinálni, ha...

Ti mit szoktatok csinálni, ha szomorúak, vagy idegesek vagytok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy melyik. Ha szomorú vagyok, akkor megnézek egy jó filmet teljes nyugiban. Ha ideges, akkor lebiciklizek 30-40 km-t, de mint az állat. Nekem ezek mindig segítenek.
2017. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Edzőterem mindkét esetben.
2017. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hennessy & Xanax.
2017. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szomoru vagyok(pl hatalmas kudarcoknál)lefekszem az ágyra vagy padlora es nézem a plafont es megélem a kudarc legmélyebb pontját, aztán kezdek ötletelni, unatkozni es felkelek es megyek teregetni vagy csinálok egy szenyot es csak a ma/jövő van előttem. Nem szoktam sokat a multon töprengeni.

Ha nem tudok egyedul lenni, akkor elindulok céltalan bolyongani, olyankor eddig mindig lett egy társ mellém (összefutok véletlen valaki ismerőssel, aki pont meghallgat, felvidit es reggelig is ráér stb)


Ha ideges vagyok, önkontrollal harcolok. Probálok tizig számolni, nem kiabálni, stb.

Borzaszto nehéz feladni a vitát ugy, hogy a másiknak nincs igaza, de nem tudod meggyőzni. De néha fel kell. Hiábavalo harc az már a vég, azaz egy működőképtelen kapcsolat, be kell látni.

2017. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben kibeszélem magamból a dolgokat és vagy találok rá megoldást vagy nem. Mindenesetre utána is uolyan xar marad minden.
2017. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Alszok 😴
2017. aug. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szomorú nem nagyon szoktam lenni szerencsére. Ha munkahelyi stressz,akkor jól kibeszélem a párommal vagy a barátokkal. Ha a párom húzott fel,nekiállok takarítani :S
2017. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futok.
2021. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!