Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent amikor egy férfi...

Mit jelent amikor egy férfi felemeli mindkét kezét és olyan az arckifejezése mintha azt mondaná "én nem csináltam semmit" egy olyan szituba amikor mondjuk visszautasítod egy buliban a csókot vagy megérintene de te lesepred magadrol?

Figyelt kérdés
Tudom hulye kerdes es lehet semmit nem jelent csak erdekel
2017. aug. 21. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt, illetve egy burkolt bocsi.
2017. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy "Há mit képzel ez a hülye liba hogy leráz? Én magam vagyok a tökéletesség."
2017. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy "ja ha nem akarod kisanyam, akkor mar itt sem vagyok, nem eroszak a disznotor"

Magyaran hogy az illeto egy magatol elszallt hatalmas bunko.

2017. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán csak az jönne le belőle, hogy fogta az adást, hogy tolakodónak érzed a közeledését, szóval "oké, és bocs".
2017. aug. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
A 3-mas amit írt hülyeség. A 4-esnek van igaza. Ez azt jelenti, hogy bocsi, nem akartam tolakodó lenni, akkor hagylak, nem zaklatlak. Szóval pont hogy nem egy bunkó nyomulós.
2017. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!