Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan trenírozzam az agyam...

Hogyan trenírozzam az agyam pozitív gondolkodásra?

Figyelt kérdés

Eleg stresszes a munkahely ahol dolgozom, a munkahelyi légkör sem a legjobb.

Magánéleten se sokkal nyugodtabb. Párom nagyon kritikus személyiség, amit a munkahelyi stressz mellett egyre nehezebb tolerálni.

Sokszor korai ébredéskor vagy akkor ha nem tudok elaludni, állandóan jár az agyam, jönnek a negatív gondolatok.

Ti mivel késztetitek az agyatok az pozitív gondolkodásra?



2017. aug. 21. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

én semmivel, alapból jönnek, nálam meg a negatív gondolkodás ami nehéz :D

néha gondolkodom azon milyen "rossz dolgok" történtek velem az nap és mindig übereli a jó

pl: "nem értem el a buszt, de a másikkal is időben beértem"

"nem volt olyan szendvics amilyet akartam, de baromi jó volt a fánk amit vettem"


próbálj a jó dolgokra figyelni

akár minden este írd le kézzel papírra! hogy az nap milyen pozitív dolgok történtek veled, a legapróbbakat is! akár egy néni rád mosolygott, vagy volt a kedvenc kenyered a boltban...

2017. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt meg kellene tanulnom, hogy az élet apró örömeit is értékeljem, sajnos az agyam mindig előtérbe helyezi a negatív gondolatokat.
2017. aug. 21. 17:33
 3/6 anonim válasza:
Próbáld ki a jógát. Én 2 évew csinálom és nagyon sokat változtam.
2017. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pozitív gondolkodás egy jól hangzó maszlag. Ha az ember szarban van, nem képes pozitívan gondolkodni. Ha kimászott belőle, akkor igen, és azt hiszi, hogy azért sikerült kimásznia, mert pozitívan gondolkodott.

Ami tehetsz, az a sport, e rendszeres testmozgás. Lehetőleg a szabadban. Futás, biciklizés, stb. "Ép testben ép lélek." mondták az öregjeink, s valóban így is van. Ha a tested rendben van, akkor tudsz pozitívan gondolkodni.

2017. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sportolni, mozogni szoktam, figyelek a táplálkozásomra, ez valóban segít valamit.

A jógában is hiszek, még nem próbáltam, mert nem vagyok egy hajlékony típus.

2017. aug. 26. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,egy rakás fos az egész mézesbödönbe rakva!
2017. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!