Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmeket amik...

Tudtok olyan filmeket amik pozitív irányba gondolkodásra késztetik az embert?

Figyelt kérdés
Bár még csak 20 éves vagyok, még is teljesen el vagyok keseredve. Egyszerűen képtelen vagyok elfogadni a jelenlegi helyzetemet, és azt se tudom hogyan változtathatnék rajta hogy ne legyen még rosszabb. Nem igazán vannak kilátásaim a jövőre, egyszerűen fogalmam sincs hogy érhetném el a céljaimat. Igazság szerint csak úgy vagyok. Szóval valami? A Secret és társai önáltató sz*arokkal kíméljetek.
2014. jan. 21. 18:28
 1/4 anonim válasza:
2014. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek játékfilmek, a magam részéről ezekből többet tudok meríteni, mint a motivációs tréninges filmekből. Mivel azt nem írtad, hogy mi miatt vagy elkeseredve, nem tudhatom, hogy ezek a filmek jók lesznek-e, de engem személy szerint pozitívan erősítettek. Amúgy meg kitartást, legalább vannak céljaid! :)


Életrevalók

Meglógtam a Ferrarival

A boldogság nyomában

Az igenember

2014. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelie csodalatos elete.Amint megnezem ,boldogsaggal tolt el.
2014. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bakancs lista

Àldott kezek de sokan ugy ismerik Arany kezek

2014. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!