Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell szégyellni egy...

Miért kell szégyellni egy természetes dolgot?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést,kislány nem mer a barátja jelenlétében nagy wcre menni.

Én is kellemetlennek érzem némelyik pedáns rokonomnál, használni a wct...

De elvileg mindenki minden nap megy legalább 1szer wcre, mindenki produktuma rossz szagu...

Sajnos szerintem sok 14évesnél idősebb emberrel megesett már, hogy becsusszant, mert olyan durva gyomorrontása volt,hogy egy tüsszentés vagy erős köhögés közben elengedett az izom......mégis óriási szégyennek tartja a társadalom, csúfolódás áldozata lesz akivel egy ilyen természetesnek mondható dolog történik.



2017. aug. 21. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
AZ az igazán szomorú, hogy az ilyen dolgokhoz kötik a szégyent, pedig ebben semmi erkölcsi tartalom nincs. Teljesen természetes dolog, mindenkivel előfordult már hogy néha összehányta magát, néha túlságosan izzadt és lehetett érezni a szagát, vagy véletlenül szaros lett az alsógatyája. Míg az erkölcshöz, az emberi viselkedéssel kapcsolatos dolgok pedig közel sem ennyire lényegesek. Sőt. Gyakran menőnek van beállítva az, aki többek között adót csal, fusizik, ügyeskedik,átvág embereket. Ezekről mondják azt, hogy ,, a jég hátán is megélne ", ,, megvan a magához való esze". Az ilyesmit kellene inkább szégyellni, az ilyen dolgoknak kéne lennie a szégyen tárgyának
2017. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez nem szégyen érzet,hanem szemérem.

Nem ugyanaz a kettő.

2017. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
igaz hogy nem ezt kell szégyelni hanem az erkölcsi problémákat, de ennél rosszabb példákat nem is hozhattál volna fel. próbálj meg vállalkozó lenni úgy, hogy minden forint után leadózol, meg megfelelsz minden kritériumnak..nem fogsz!! A kis emberek boldogulását próbálják ellehetetleníteni. Te meg azt mondasz amit akarsz. inkább az emberek viselkedésével van a baj, nem azzal, ki hogy kezeli a pénzügyeit
2017. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Lány vagyok és nekem a tinikoromban a "barátnőm" egyszer nagyon megszégyenített ezzel. Náluk aludtam, és reggel nagyvécéztem, míg aludt. Felkelt és ment pisilni, majd jó hangosan megjegyezte "Tudom, hogy sz_rtál, én soha nem szoktam ilyen büdöset". Utána még betolta, hogy fingani sem szokott. Olyan szégyenérzetet alakított ki bennem az a p_csa, hogy utána sokszor otthon sem mertem nagyvécézni, amíg otthon volt valaki. És sok lány ismerősöm a mai napig erőlteti ezt, nem a szeméremre gondolok, hanem pl. azt állítja, hogy nem fingik. :O

Múltkor fingott egy srác a metrón, direkt úgy csináltam, mintha nem hallanám, szegény szégyellte magát, tiszta vörös volt a feje.

2017. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ja meg még azt is kamuzta a lány, hogy nincs is szaga, ha nagyvécézik.
2017. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha-ha ez jó vicc amit a barátnőd mondot :-)Lehet marslakó. Erről eszembe jut a községünk plébánosa mikor hittanórán megkérdezték tőle a felszentelt személyek szoktak-e kávét inni,ő erre azt mondta klotyóra is szokott járni meg az orrát is megszokta törölni,ha meg van fázva.
2017. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!