Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azokat az embereket akik...

Azokat az embereket akik folymatosan cseszegetnek, megaláznak másokat mi inditja erre?

Figyelt kérdés
Ha valaki ártana nekik még valamennyire megérteném ezt a vislekedést,bár akkor is inkább jobb eltávolodni az ilyenektől.De ok nélkül és épp mindenkiben találnak hibát,akár apró dolgokat is ezt nem tudom megérteni.

2017. aug. 22. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyen gonosz emberek. Egyszerűen csak ìgy é
2017. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vannak ilyen gonosz emberek. Egyszeruen csak igy erzik jol magukat, ha masokat eltaposnak.
2017. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,nekik ez valószinüleg örömet okoz,elég beteges
2017. aug. 22. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Így születtek, nyomoronc aggyal, lelkivilággal, szociopaták.
2017. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Azok az emberek miylenek, akik egy ilywn kérdés alá fröcsögnek? Különbek? Szerintem nem.... ugyanaz a rosszindulat meg van bennetek is....
2017. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én voltam már mindkét oldalon régen az baszogatott oldalon, később egy másik osztályban pedig a másik oldal tagja voltam.

Azok akik itt fröcsögnek valszeg az elnyomott oldalt tapasztalták csak meg, annak idején mikor én is a baszogatott oldalon álltam mindenféle hülyeséget bemeséltem magamnak hogy "gyűlölnek, tönkre akarnak tenni, zavarja őket ha jó kedvem van, stb" és ez egy hülyeség az egész nem más csak poén forrás, nevetsz egyet megnevetteted a nem elnyomott haverjaidat és kész ennyi, alapvetően nincs mögötte rossz szándék egyszerűen csak a haverokkal való mulatás a lényeg, ami megesik hogy nélkülözi a lelkiismeretet.

2017. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem hozta őket össze még a sors azzal az emberrel, aki lenyomjon az ilyeneknek egy józanítő sallert. Ennek hiányában szentül meg vannak arról győződve, hogy tökéletes az értékrendjük, nekik senki nem árthat és ezt az állapotukat élvezik is ezerrel, - amig el nem érkezik a "megvilágosodás" pillanata.
2017. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen emberek valóban nagyon bosszantóak. És még ők nevezik nyomoréknak a normálisabbakat...
2017. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!