Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már dolgozó, fiatal nők! Néha...

Már dolgozó, fiatal nők! Néha gondolkoztok ezeken a későbbiekre nézve?

Figyelt kérdés

Én most már így 25 éves srácként, sokat agyalok azon hogy lesz a jövőben, szeretnék egy jó kis házat, legalább két kutyával stb

A kérdésem arra irányul, ki mennyire tervezi hogy anyagiakat nézve akár a két fél részéről a pénzt összerakva egy ingatlant autót venni stb.


Én úgy vagyok vele hogy egymagam nem tudok kiadni 20 milliót egy házra, viszont 15öt igen, és ha ehhez az kell hogy belepótoljon a másik, akkor miért ne lehetne nagyobbat jobbat venni?


2017. aug. 22. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi pénzt szeretnék, hogy magam meg tudjam venni ezeket és ne kelljen összedobni.
2017. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek, na mindegy .

Mi ez vmi felhívás keringőre ? Van 15 millám ,gyere társulj be, adj 5 millát és veszünk egy házat ?

Ja, ennyi idősen mindenki, álmodozgat, tervezgeti a jövőjét, ami vagy összejön vagy nem. De tervezni csak olyannal lehet, akit szeretünk, akinek gyereket szülünk, akiben maximálisan megbízunk. Érzelmeken alapul.

Részedről úgy jön ez le mint valami jó biznisz. xd

2017. aug. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők is ugyanúgy gondolkodnak ilyeneken.

De nem érdemes nagy házat venni szerintem, vagy túl drágát. A nagyot többe is kerül befűteni. Ha te egyedül megteheted majd, hogy vegyél csak a saját pénzedből, akkor jobb, ha így teszel, így legalább nem kell közösködni. Az csak a tiéd lesz. A nőnek meg megmarad a spórolt pénze, ha neki nem lesz saját ingatlana netán, tehát az meg az övé marad.

2018. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!