Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élhető még ez az ország? Hogy...

Élhető még ez az ország? Hogy látod?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nem az, mi az hogy egy dolgozó ember ma nélkülözzön, hol ott nincs hitele, se családja amit el kell tartania.

Megcsináltam a jogsit pár hónapja az autó amit kinéztem már megvehető lenne, de akkor sose lesz házam pedig már 25 éves vagyok, így maradt a bosszankodás és a pénz továbbra is a bankban van, mert nem tudok dönteni. Így is havi 120-at rakok el minden hónapban, van hogy néha kicsivel többet, de akkor is évek kellenek míg egy k***a 13-15 milliós házat tudok venni, mert felénk ennyitől kapni olyat amit csak bútorozni kell.


Én úgy gondolom fontosabb a hosszabb távú elképzelés, de így fiatalon sose lesz semmim csak nézem a gyarapodó pénzt.

Albérlet nem jöhet szóba mert annak a pénznek lenne helye amúgy is.

25F


2017. aug. 26. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem. Másnak lehet, de az nem tesz boldogabbá.
2017. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Szia balázska :D

Anyud fizetéséből raksz el 120 ezret vagy hogy?

2017. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Mihez képest élhető?

Ahhoz képest, ami pár év múlva lesz ez maga a paradicsom. Szerintem, aki teheti húzzon innen.

Ahogy az EU-t elnézem a nyerő talán Ausztrália és Új Zéland

2017. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

Azért még vannak olyan munkák amikért kifizetnek 180 ezret is akár, otthon lakva pedig havi szinten elég 50-60e ft is.

2017. aug. 26. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk 3 mill-tól kapsz normális házat de ez meg egy falu.

A véleményem egyébként az, h mindenhol meg lehet élni, de nem mindenből.

Gondolom érted.

2017. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Én júliusban szereztem meg a diplomámat, jelenleg junior szoftverfejlesztő vagyok 9 hónap szakmai tapasztalattal. Vidéki cégnél nettó 260.000 Ft-ot keresek (350K bruttó-> ~230K nettó + havi nettó 30K cafeteria). Havonta 100.000 Ft feletti megtakarításom van. És fogalmam sincs, hogy lesz ebből nekem saját házam, autóm. Jelenleg albérletben lakom, de úgy érzem, hogy teljesen megtorpantam az életben és nem tudok hová lépni. Annyi van, hogy japánul és angolul tanulok.


23/F

2017. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Hát látod, tele van emberekkel.
2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Élhető ? KHHHM


Tapasztalataim. (Tudom nem leszek vele népszerű.)

Ha valaki nem azonos véleményen van veled átlag 90% reakciója.Elmeháborodott, hülye, fogyatékos, dögöljön meg, hazaáruló...


Ha meleg dettó.

Ha zsidó vagy muzulmán dettó.

Ha nem szeretne párkapcsolatot, családot valamilyen, általában magánéleti okból dettó.


Ha többet keres mert mondjuk magasan képzet tehát pl nyelvet beszélő, diplomás....

Há mire ? Mire ? Ugyanazért a munkáért !

Hát ő (aki sérelmezi ezt) ugyan semmit nem tett le.

De neki a 0 munkáért havi 1 milliós fizetés jár.


Valaki többre vitte. Mert tanult pl. (Nem mindenki Mészáros Lőrinc.) Mocskos szemétláda há mire kap ennyit, miből van ennek ?


És persze az ilyen ember mit is szidnak állandóan mint a Kormányt.

És vannak akik teljes belelátást követelnek a TE magánéletedbe. Anyagi helyzeted milyen ?

Szexuális életedről is tudni akarnak.

Későbbi terveidéről... stb.


Ha valami meg nem egyezik. Há miér ?

2017. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
jájdiiktatúra, meneküljünk!
2017. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél olcsóbb felújítandót,és vegyél fel hitelt,amit a havi 120-ból tudsz törleszteni.Állj neki és apránként csináld meg te magad a lakást/házat.

Amíg építkezel,jó egy olcsóbb kombi autó.

Vagy ha nem tetszik ez az ország,akkor ne itt siránkozz,hanem menj el külföldre.

Nagyon sok fiatal örülne,ha havi 120-at félre tudna tenni.

2017. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!