Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a folyóson szoptatott a nő?

Miért a folyóson szoptatott a nő?

Figyelt kérdés
Egyszer a napköziben megyek a folyóson, és rajtam kívűl egy anyuka meg a babája volt ott. Az anyuka a folyósó közepém pedig elkezdte szoptatni a gyereket, úgy hogy nem igazán takargatta a mellét. Ezt nem szégyeli? Miért nem ment be a mosdóba? Az ilyen emberek nem szégyelősek?

2017. aug. 27. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azokkal értek egyet, akik azt mondják, szoptasson, ha máshogy nem megoldható, akár mások előtt is, de tegyen magára egy vékony kendőt vagy bármit. A legkisebb női táskában, akár zsebben is elfér összehajtogatva egy pihekönnyű női kendő, amit mindig magával hordhat, és bármikor eltakarhatja vele a mellét. Én az ilyet észre se venném, hogy mit csinál. WC-be meg tényleg ne menjen.
2017. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem az nem zavar, ha vki nyilvános helyen szoptat, az viszont igen, ha annyira jóízlés nincs benne, hogy eltakarja a mellét akár egy kendővel. Amúgy érdekes, régen mindenki meg tudta oldani, csak mostanában harapódzott el ez az "én most megmutatom mindenkinek, hogy ANYA vagyok, így, nagybetűkkel!" divat.
2017. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

Tök érdekes, hogy a ribiknek szabad. Az utcán mutogathatják a melleiket, ha az mint szexuális segédeszköz van jelen, és a férfiak kedvére van.


De egy szoptatós kismama? Az nem a pasikáknak van, abba nincs szexualitás, arra nem lehet nyáladzani. Az randa.

2017. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13: a 12. vagyok, és igen, az is zavar, amikor vki kb. melltartóban mászkál az utcán.

(meg azért aközött, hogy félig takarva van a mell, meg az egész látszik, van némi különbség)

2017. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%

A szoptatas egy termeszetes dolog. Es hidd el eleg baja van annak a kismamanak minthogy azt nezze hogy hol szoptat vagy egy ordito kisgyerek kellemesebb lett volna?

Mi van irigy voltal a gyerekre? :DDD

2017. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!