Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell ahhoz tennem hogy...

Mit kell ahhoz tennem hogy vegre elmondhassam en is magamrol hogy eltem?

Figyelt kérdés
nekem azt mondjak nem elek csak letezek, mindig itthon vagyok nincsenek haverjaim es csajom se gondolom ezert mondjak, ha lenne csajom es szexelnenk akkor mar elmondhatnam magamrol hogy eltem?? regisztraljak tarskeresokre vagy mi csinaljak?? es te mar eltel??

2017. aug. 27. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el metálkoncertre, ott élni fogsz. :) (vahy halni a mosh pit-ben :D)
2017. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nos, barátokra, társaságra mindenképp szükség van az életben szerintem, de csak akkor tudsz szerezni, ha kimozdulsz. Barátnőre ugyanez vonatozik (a társkeresőt akkor vesd be, ha már máshogy nagyon nem jön össze egy jó ideje). Valamint fontos, hogy legyen valami célod, amit el szeretnél érni és tud motiválni.
2017. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így jó ahogy van, akkor miért akarnál bármit változtatni? Mert más azt mondja?
2017. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt arra értik hogy minél több élményt gyűjts, próbálj ki minél több új dolgot. Csak azt felejtik el, hogy nem mindenkinek okoz ugyanaz örömet. Tehát valakinek a repülőből kiugrás egy élmény, mások meg szörnyet is halnának tőle.

A lényeg hogy a saját mércéd szerint minél többféle szórakoztató dolgot tapasztalj meg.

2017. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ezt nem más fogja megmondani, te mitől élsz igazán,d e ha te sem tudod az baj..... :)
2017. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a kifejezés hogy "éltem" szerintem sokkal többet jelent mint hogy van kibe betennem a farkam.


Abban van igazság, hogy magadnak kell kideríteni hogy mi az amit igazán élvezel és tartalmassá teszi az életed. Az is tény, hogy nem mindenki egyforma, engem például konkrétan lehangolnak a bulizások, nagy társaságok, mert nem érzem jól magam, de például egy magányos túrázás teljesen felszabadít.


Persze ahhoz hogy megtaláld ezeket tényleg ki kell mozdulni a négy fal közül.

2017. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolkodj sokat azon mit szeretnél igazából és csináld azt. szerezz élményeket. akkor élni fogsz
2017. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csinálj valami nagy dolgot! Érj el valamilyen eredményt! Menj el szép helyekre, sportolj!
2017. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neked az okoz örömöt amit épp csinálsz, akkor ne halgass az ilyen megmondóemberekre. Sokan nem tudják elképzelni, hogy hogy lehet bulizás nélkül élni.
2017. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!