Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok alkoholt inni....

Nem tudok alkoholt inni. Minden ital nagyon mar. Alig tudom a számban tartani, mert nagyon csípnek és amikor lenyelem a torkomat is csípi meg minden, nagyon rossz érzés. A szagát sem szeretem. Viszont ha nem iszom akkor kiközösítenek? 18f

Figyelt kérdés
A sör nem mar annyira, de azt meg utálom, undorodom tőle. Mit tegyek?
2017. aug. 19. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott egy széleskörű társaság váltás. Az nem őszinte emberi kapcsolat, amely terrorizál, - márpedig az terror, hogy "Ha nem züllesz velünk, akkor nem ismerünk (meg)!"

Akkor teszed a legjobban, ha kilépsz az ilyen emberek ismerettségi köréből és felépítesz egy olyan kapcsolatrendszert, amely nem állít kényszerhelyzet elé.

2017. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Igyál cidert, vagy jobb minőségű bort.
2017. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Boroskóla, cider, ezek tuti ízlenének.
2017. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál velük és válassz új társaságot.
2017. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Olyan társaságnak, amit csak az ivás tart össze, nem érdemes a tagja lenni. Amúgy meg biztos vagy benne, hogy kiközösítenek, vagy csak gondolod?
2017. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baráti/haveri kör nem fogad el olyannak, amilyen vagy, akkor egyszerűen nem illetek össze. És csak akkor csinálj valamit, ha élvezed és/vagy hasznosnak tartod, erőltetésből soha se!
2017. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A sörön és az édes likőrökön kívül én se szeretem a többi piát, a tömények marnak, a bor meg savas mint a hányás.

Ha arra kényszerítenének h rendszeresen ilyet igyak akkor nem hinném h velük szeretnék lenni.

2017. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Az alkohol az MÉREG! A sok ember, aki issza, egy igazi hős, akik arra esküdtek fel, hogy megszabadítják az emberiséget ettől a méregtől, saját testi épségüket nem kímélve!

Ha igazi harcos vagy, akkor állj közénk! Ha nem bírod, akkor pedig csak szurkolj nekünk, hogy a te gyerekeidnek már jobb legyen! 😃😃😃

2017. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
14%
Lehet hisztamin intolerancia, orvosnál érdeklődj.
2017. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Készülj fel az egyedüllétre.
2017. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!