Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura, ha nincs igényem reklámo...

Fura, ha nincs igényem reklámozni magam?

Figyelt kérdés

Nincs Fb-m, Instagramom, sem más közösségi oldalam. A telefonszámom is csak a családom és a munkahelyem tudja.

A legtöbb ismerősöm állandóan fotóz (magát és minden mást), blogol, vlogol, a reggeli kávéjától kezdve a legutóbb látott filmig mindent megoszt, posztol, majd kijelenti, aki nem ezt teszi, annak minden bizonnyal nincsen élete, és azért nem oszt meg semmit, mert nincs mit. Néhányan még híresek is szeretnének ezáltal lenni (pedig a piac már betelt).

Nem mondanám, hogy nincs életem, nemrég jöttünk haza egy több hetes nyaralásról, csak én épp nem szórtam teli képekkel a webet.

Nem érzek késztetést arra se, hogy magamat fényképezzem, arra, hogy ezt meg is osszam, ha mégis megteszem, még annyira se. Aki látni szeretne, az majd megnéz magának élőben.


23l


2017. aug. 29. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

akkor most miért reklámozod itt magad, hogy nem reklámozod magad? :D

a te dolgod, ki a francot érdekel? és a sok idióta aki nyomja a hülyeségeit netre ők kit érdekelnek?

látszik, hogy te is figyelemre vágysz, csak még nem tudod hogyan kapd meg ezért is tetted fel a kérdést, tessék figyeltünk rád kicsit

jó volt?


24F

2017. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én megnéznélek magamnak élőben. Azon kevés ember között vagy a fiatal korosztályban, akit a jelek szerint kevésbé vagy egyáltalán nem fertőzött meg a közösségi média. Persze mindennek van előnye is, de te ezeket az előnyöket megtalálod a való életben is. Nevezhetjük ezt furcsának, pedig igazából ez lenne a természetes.

Én is mostanában kezdem észrevenni magamon, hogy kezdek megcsömörleni, nem töltök már fel képeket, magamról mondjuk eleve ritkán tettem. De használom például a Facebookot ügyfélszerzésre, erről nem mondanék le, mert anyagi veszteséggel is járna.

Nem tudom, egyébként mennyire vagy nyitott ember, mert akkor még érdekesebb a sztori. Ha nagyon befelé forduló vagy, és egyébként sincs nagy igényed a szociális életre, akkor jobban érthető a dolog, több ilyen embert ismerek, akik ugyan lehet, hogy fent vannak pl. Facebookon, de nem sok életjelet adnak magukról.

Szóval ez nem baj, tartsd fenn, amíg lehet. :)

2017. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Huh, de rossz napod lehet...

És mondd, az mire vágyik, aki anonym kötekszik?

Nem reklámozom magam itt, hiszen semmi nem derült ki rólam, ami reklámként szolgálhatna.

2017. aug. 29. 18:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a társaság lelke típus, de szeretek beszélgetni, ha megvan a közlös hang, nem szoktam kukaként ülni egy társaságban (csak ha tényleg nem az én emberem ott senki, de ilyen közösségekbe meg nem járok, ha mégis így alakul, hamar távozom). Introvertált vagyok jellemileg, de nem okoz gondot beszélgetést kezdeményezni vagy fenntartani azt.
2017. aug. 29. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Válogasd meg jobban az ismerőseid.. Az enyémek pl sose mondanának olyat, hogy nincs élete annak aki máshogy tesz.


A kérdésedre válaszolva, igen fura. Haszna is van annak, ha az ember fenn van közösségi oldalakon. Távolabbi rokonokkal ingyen beszélni, kapcsolatokat építeni, fenntartani..stb.. Ha azt gondolod a közösségi oldalak csak önreklámra használhatók és gyakorlati hasznát nem látod, az fura. Ha emiatt többnek érzed magad másoknál az pedig szomorú.

2017. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyennek képzellek, ahogy leírtad magad. Én is introvertált vagyok, ránk ez jellemzőbb, mi nem csücsörítünk minden nap új képen a közösségi médiában. A lányokra ez amúgy is jellemzőbb, én pasiként nem akartam soha annyira felhívni magamra a figyelmet. Másoknak meg erre van a legnagyobb igényük. Nem vagyunk egyformák - szerencsére.
2017. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az ismerőseid vagy a barátaid?

Mert az én barátaim sem. De néha az ismerősök sajnos nem kikerülhetők, főleg nagyobb társaságban.


Skype-m nekem is van, de tudtommal ez nem közösségi oldal. Ahhoz, hogy tarthassam a kapcsolatot másokkal, nem kell teleszórnom mindent a képeimmel. Mert a kettőnek egymáshoz semmi köze.


És aki az ellenkezőjétől érzi magát többnek, az nem szomorú?

2017. aug. 29. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok:

kérdező nekem úgy jött le, hogy nem kapsz elég figyelmet, de mellette "nem akarsz tucat lenni" és most ezzel akarod magadnak bizonyítani, hogy igen jól csinálod, hogy ez a helyes út


a te életed a te boldogságod, ha neked így jó, akkor csináld így, kit érdekel, hogy másnak fura e vagy sem


nem kötekedésből írtam, de inkább önigazolásnak, vagy egoboostnak érzem a kérdésed


és nekem nagyon szép és jó napom volt :) mint szinte minden napom, nem vagyok feszült, vagy bármi

szimplán ezt a benyomást keltette a kérdés és azért fogalmaztam így, de nem indulatosan írtam

tehát ne úgy olvas, hogy valami idegbeteg módjára írtam :D

teljesen nyugodt és vidám vagyok :)

2017. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, mint a 8-as. Nyilván az is szomorú, ha valaki a facebooktól érzi magát jobbnak. Az élet ilyen, különbözőek vagyunk van aki így él, van aki meg máshogy. Légy boldog úgy, ahogy az neked jó, de ne nézz le másokat azért, amiért ők mások. Ha neked ez így tényleg jó, ne foglalkozz a véleményükkel. Utazz, nyaralj érezd jól magad.. Ennyi.
2017. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs ezzel baj, kivéve akkor, ha az ember ahogy írják előttem, ezzel dicsekszik, és így próbál különlegesnek, különbnek tűnni. Nem rád írom konkrétan, de hallottam már ilyen felvágást.

Én speciel az aranyközéputat választottam. Nem posztolok szinte semmit, nem likeolok semmit, viszont jól jön, ha az ember ingyen használhat bizonyos funkciókat. Pl. fel tudom köszönteni rokonokat anélkül, hogy feleslegesen dumálnánk egy órát. :'D

2017. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!