Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mért gondolja az...

Szerintetek mért gondolja az emberek jó nagy része (mondjuk idősebbek között kevesebben) hogy Ő nagy dolgokra hívatott stb stb?

Figyelt kérdés
Jó pár embertől hallottam már ezt és sok olyantól akitől ez egyáltalán nem realitáson belül mozog.
2017. aug. 29. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Akik nem a realitason belul mozognak sziplan csak nagykepuek. A tobbiek meg szerintem ugy sokkal konnyebb elni h n ezert meg azert vagyok a foldon, ezzel tobbek kozott csak magukat akarjak inspiralni,esetleg felvagni.
2017. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenkinek vannak álmai, vágyai. Ami valahol érthető, mert sokkal jobbnak tűnik az élet ha van célod, vágyaid.


Szerintem sokkal rosszabb az, mikor valaki már fiatalon feladja, beletörődik hogy jutott ami jutott aztán teng-leng benne míg meg nem hal.

2017. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mert... hasmenésük van?
2017. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon sokszor gondolom ezt. Aztán meg azon gondolkodom, hogy az önértékelésemmel vannak-e problémák. Az eredményeim és a képességeim alátámasztják ezt, viszont mi van, ha ezeket az eredményeket is csak én tartom nagy dolognak. Beszélgettem erről másokkal szerintük ahol épp tartok annál valóban többre vagyok hivatott, viszont a többhöz ezen a lépcsőn is fel kell előbb sétálni. Bonyolult ez. Azt hiszem a hasmenés az oka.
2017. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem az lep meg, ha valaki nem hiszi ezt. Nem nézek le senkit, egyszerűen nincs rá jobb szó: sablonéletet élnek, és nem tudom elképzelni, hogy erre vágynak.
2017. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!