Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elhiszem, hogy szuper csaj...

Ha elhiszem, hogy szuper csaj vagyok, akkor mások is annak fognak tartani?

Figyelt kérdés

Régen nagyon kevés önbizalmam volt, "barátaim" is teljesen elvették, ami volt.

Megszakítottam az ilyen emberekkel a kapcsolatot és sokkal jobban érzem magam. Voltam a nyáron diákmunkán és igazából onnantól kezdve éreztem a változást. Eljárok edzeni, futni, figyelek az ézkezésemre is és sokkal jobban is nézek ki. Melóhelyen is mindenki oda van értem, milyen szuper csaj vagyok, talpraesett, szóval kedvelnek. Mégiscsak szerethető ember vagyok, erre jöttem rá. Most kicsit felbátorodtam, úgy érzem kicsit sokat képzelek magamról, vagyis ezt szándékosan csinálom, hogy úgy mondjam. Természetesen ezt is csak normális keretek között. Csak így talán kicsit hatásosabb vagyok.

Igazából nem szeretnék újra árnyékként élni, de nem is akarok a társaság középpontja lenni továbbra sem. Csak egy kicsit változtatok a helyzetemen.


Mit gondoltok, ha én magam elhiszem, hogy szuper, jófej, vicces vagyok és jól nézek ki, akkor mások is pozitívabban fognak hozzám viszonyulni?


2017. aug. 29. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

vagy beképzelt, esetleg nagyképű p1cs4n4k fognak tartani...

nem attól leszel szuper jófej, vicces, mert te annak gondolod magad!

fontos a pozitív kisugárzás, de nagyon fontos, hogy hogyan viselkedsz, milyen vagy

2017. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki vagy békülve magaddal, pozitívabban fognak hozzád viszonyulni, de alapvetően azért nem lesz más a véleményük rólad.
2017. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok, ha én magam elhiszem, hogy szuper, jófej, vicces vagyok és jól nézek ki, akkor mások is pozitívabban fognak hozzám viszonyulni?"

Attól függ. Ha TÉNYLEG átérzed akkor igen, viszont ha nem érzed magad annak, és csak erőlteted, próbálod elhitegetni magaddal akkor nem fog működni, és lehet csak rosszabbul fogsz kinézni.


Szóval érezd át, hidd el hogy tényleg szuper csaj vagy.

2017. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A realitásnak azért viszonylag jelentősen meg kell egyeznie a szubjektív képpel. Egy bányarém kinézetű, hiába hiteti el magáról, hogy ő a tündérkirálynő.
2017. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi önbizalom ott kezdődik, ha nem kivülről keresed a boldogság forrását, hanem belülről. Saját magadnak kell megfelelni, nem a környezetednek.Az emberek véleménye nem kell, hogy ennyire számítson, mert akkor tőlük fogsz majd függeni. A legfontosabb, hogy te minek tartod magad.
2017. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szupercsaj már inkább a másik véglet. Ne hagyd magad lenézni, senkinél sem vagy kevesebb, de másokat se nézz le, mert akkor különb sem vagy náluk.

Ha reálisan látod magad, akkor fognak hozzád pozitívan viszonyulni.

2017. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen a realitás továbbra is fontos. Csak az a helyzet, hogy mostanában rengeteg pozitív visszajelzés érkezik felém, külsőmre is, de ami még ennél is fontosabb, hogy sokan jelzik, milyen szuper csaj vagyok. Szuper alatt nem a külsőt értem. Hanem szuper csaj vagyok, mert nem vagyok rest odaállni melózni, megfogni dolgokat és arrébbtenni, még ha nehéz is, vagy ha koszos lesz a körmöm, retkes leszek meló közben. Szóval eléggé szorgalmas vagyok, kitartó és hihetetlen nagy akaraterőm is lett idén nyáron.

Ezenkívül mindig tudom mikor, kivel és hogyan kell viselkedni. Szóval ideért a szüleim nevelésének eredménye, ismerem az illemtant.

Ezenkívül a humoromra is érkezett pozitívum, szóval nem csak az van, hogy elhiszem magamról, hogy vicces vagyok. Ezek valós dolgokc, valós emberektől. Beérett a munká gyümölcse.

Azt nem szeretném viszont, hogy ez egy szempillantás alatt rombadőljön valami apróság miatt.

2017. aug. 29. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfiként ugyanebben a cipőben járok, viszont oda kell fogyelnem mert időnként átesnék a ló túloldalára és nagyképűsködnék is. Hasonlóan visszahuzódóként kezdtem, aztán edzés és haverokkal bandázás ami megadta az önbizalmamat. De a kérdésedre a válasz igen. Tényleg így van.
2017. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Kedves Utolsó!

Igen, nagyképűséggel nekem is vigyáznom kell, mert hajlamos vagyok rá. De alapvetően van mire annak lenni, viszont ettől függetlenül sem jó, ha valaki fent hordja az orrát. :D

Szuper, hogy nem csak nekem sikerült kitörnöm! Hajrá mindenkinek! :D

2017. aug. 30. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!