Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj a feminizmus?

Miért baj a feminizmus?

Figyelt kérdés

Most ne a buta feministák jelenjenek meg előttetek, hanem akik valóban egyenlőségért küzdenek.

Ha alapból arra nevelnék a gyerekeket, hogy játszanak nyugodtan a kocsikkal a lányok is,meg szaladgáljanak, és ne csak szép hercegnők akarjanak lenni, na meg ha nem jönnének milliószor a 'te lány vagy, neked nem illik' szöveggel, akkor valószínűleg másabb lenne az egész szociális berendezkedés, meg a család modell is. Ha a fiúk is tudnának főzni (biztos sokan tudnak, nem akarok általánosítani), akkor nem lenne az, hogyha egyedül él, akkor csak szemetet eszik. Meg a lányok között is, ha megtanulnának szerelni, akkor nem kellene ezreket kidobni egy szerelőért. Egy gyereknek meg ugyanúgy kell az apja, mint az anyja. Ezzel meg szerintem egyik nem se veszít a macsóságából vagy a nőiességéből.

Értelmes válaszokat kérek, és a feminácik próbálják meg nem túl reagálni, köszönöm.:)



2017. aug. 29. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#8 Nem rád értettem, hogy feminácizol, hanem olyan emberekre, akik boldog-boldogtalant lefemináciznak :D (#7 voltam)
2017. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mért baj? Kérdéses. Senki sem szereti elveszíteni az évezredes tekintélyét ami színtiszta fizikumából fakadt. A magyar nép meg borzalmasan konzervatív, osztozom a próbálkozásaidon de a legvisszafogotabb megnyílvánulás is azonnal "femináci" címet éredemel egyes publikumnál.
2017. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Mert csak nézz magadra. Álomvilágban élsz, mint minden feminista. A sztereotípiákat hibáztatod mindenért, de az egész világot általatok kreált, a valósággal köszönőviszonyban sem álló sztereotípiákkal írjátok le, amik persze ferdítenek a ti javatokra. Sehol se szólnak a lányokra ha kocsikkal meg dínókkal játszanak. Ezt a "te lány vagy nem illik" dolgot soha nem hallod, sehol, csak feminista oldalakon, elerőrizhetelen postokban írják felháborodva, hogy valahol hallották.

Az, hogy a világról semmit se tudsz még jobban megerősíti, hogy ilyeneket írsz "hogy ha a nők megtanulnának szerelni..." Mit? A férfiak se tudnak, egyszerűen a mai technológia annyira bonyolult, hogy még egy mérnök se feltétlen tudná megjavítani a TV-jét, vagy az autóját, már csak szerszámhiány miatt is. Meg "ha a férfiak megtanulnának főzni" miért szerinted nem tudnak? Van valami statisztikád erről az állításodról? Nincs? Csak még egy mesterséges sztereotípia, hogy legyen mivel "érvelnetek"?

Aztán ott van az, hogy álklítólag az egyenlőségért küzdötök, de gyakorlatilag csak a nőkért. Most, itt fejből, hány a férfiakat súlyosan érintő társadalmi egyenlőtlenséget tudsz felsorolni?

És akkor a még szélsőségesebb, genderista idióták szóba se jöttek, akik szerint teljesen okés az 5 éves gyereked hormonterápiákra vinni, mert (nyilván szülői hatástóóól teeeljeeeseeennn függetlenül)Ő eldöntötte, hogy transzi.

Ja, meg eleve ott komolytalan, hogy senki se törődik azokkal az térségekkel, ahol a nők valóban el vannak nyomva, mint pl afrika, közel kelet, india hanem inkább azért rinyáltok, mert az efott plakátján van egy női s*gg.

2017. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Aztán ott van az, hogy álklítólag az egyenlőségért küzdötök, de gyakorlatilag csak a nőkért. Most, itt fejből, hány a férfiakat súlyosan érintő társadalmi egyenlőtlenséget tudsz felsorolni?"


A férfiakkal szemben elkövetett nemi bántalmazások (sokan szégyenlik ezt bevallani, úgy hisszük megerőszakolni csak nőket lehet, és ha ez megtörténik vele elnyomja magában), a férfi sokszor landába sem rúghat a bíroságon a gyermekelhelyezési pernél, a férfiak is lehetnek érzékenyek, a nők meg erősek. Parancsolj.


Ám komolyan mit vársz egy olyan mozgalomtól aminek az a neve hogy FEMINIZMUS? Igen, ez csak a nőkét. Sajnos, vagy kevésbé sajnos ha lemész egy boros pincébe ott sem kapsz pálinkát. A férfiak nem tartoznak a feministák hatáskörébe. (ennél nagyobb bolondsággal vádolni nem lehetett volna a mozgalmat, mért nem azzal jössz hogy melegek nem tesznek semmit a heterokért?)


Amúgy a primitív modorod megmutatta nekem hogy ez az oldal már csak árnyéka az egykori önmagának, és ezzel be is fejezem a hobbi szinten való olvasgatását. Bámulatos, egyben ijesztő is hogy vannak még hozzád hasonló "válaszolók" (erős idézőjel között).

2017. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A férfiak nem tartoznak a feministák hatáskörébe"

Pedig az egyenlőségért küzdenek, nem? Hogy lehet az egyenlőségért küzdeni úgy, hogy csak az egyik oldallal foglalkozol? Jaigen, sehogy. A feministák női kiváltságokért küzdenek (khmm... női kvóták, ami a szabad piac és a szabad verseny megerőszakolása lenne egyébként), és mint női kiváltságokért küzdő szervezet, ne várja el, hogy támogassam, azt se, hogy jó véleményem legyen róla.

Az előző válaszoló is tipikus: idejön, érvek nélkül, eljátsza a sértődöttet mert igazából semmi produktívat nem tud mondani, aztán most gondolom húz tumblr-e, twitterre vagy a f.:.sz tudja hova "férfiuralomról" meg "elnyomásról" rinyálni. Pedig csak annyi történt, hogy elverték egy vitában, mivel se érvei, se háttértudása nem volt.

2017. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem, én a gyakorlaton hallottam az óvodában a SAJÁT fülemmel, hogy ezt mondták a gyereknek majdnem mindennap.

Én az egyenlőséget szeretnén, és egy szóval se írtam, hogy feminista vagyok. Nem kell bebeeszélni dolgokat. Egyszerűen csak érdekelt, hogy ez miért rossz, mint kívül álló. De egyből támadtok:) Pont ezt akartam elkerülni.

Nem vagyok feminista, de az eredeti elvekkel egyet értek, viszont való élet jobban lefoglal, mint a net harcok, meg a sok primitív paraszt, akinek van ideje a Facebookon ide-oda kommentelgetni a nők elleni érveit. Szóval nem onnan szedem az érveimet.

2017. szept. 3. 00:02
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

Te kérdezted, miért baj a feminizmus, hát itt van: már semmi köze az eredeti jelentéséhez, mostmár a feministák büszkén válalják, hogy csak a nőkért küzdenek (tehát nem az egyenlőségért. Rákos mozgalom ami semmi produktívat nem generál, csak balhét és igyekszik bűntudatot tápláni az emberekbe, és "nőgyűkölőnek" titulálni mindenkit, aki ellentmond nekik.

Nyugaton vannak különböző egalitáriánus mozgalmak, akik a valódi egyenjogúságért küzdenek, na őket megéri támogatni, de sajnos nem kapnak nagy figyelmet, mivel a feminizmus "divatosabb".

2017. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi sót nem várhatunk a femináciktól és egyéb állatfajtáktól. Puzsér és Orbán véresre verésére uszítanak.

[link]

2017. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!