Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha 15 évesen minecraftozok?

Gáz, ha 15 évesen minecraftozok?

Figyelt kérdés

Nagyooon unalmas lett a nyaram utolsó hete. Mindenki készülődik sulira/nem ér rá találkozni/dolga van stb.

Imádok házakat tervezni, simsben régen nagyon sokat építettem és minecraftban is, de már vagy 1 éve nem játszottam velük. Mostanság unatkoztam és letöltöttem a minecraftot "just for fun" alapon és eléggé belemélyedtem. Apum építészmérnök, anyum fizika és matektanár, szóval valószínűleg ragadt rám valami ezen a területen...

Gáz, ha így ütöm el a szabadidőmet 15 évesen? :( Természetesen bármikor abbahagyom, ha van más lehetőségem, de ha nincs akkor szeretem ezt csinálni.


2017. aug. 30. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Miért, túl fiatalnak vagy túl idősnek érzed magad hozzá? Miért ne minecraftozhatna az ember kisgyerekkortól 130 éves koráig?
2017. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gáz? A Minecraft egy kreatív és szórakoztató játék, szóval semmi szégyelnivaló nincs benne.

Bátyám is játszik vele, pedig ő már 18 elmúlt, de egyszerűen élvezi az építgetést. Senki nem szólt be még neki eddig, neked sem kell görcsölni emiatt :)

2017. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem az. Látod Beniipowa is Minecraftozik huszonévesen is.
2017. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A magyar tanárom (férfi 29) rendszeresen minecraftozik és lolozik is az osztálytársaimmal akik (15-16 évesek) ezt rendszeresen ki is posztolják mindenhová. Szóval nem nem gáz
2017. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen is sokat játszok, miért lenne ciki? Szórakoztat, ez a lényeg.
2017. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen is szoktam:D Attól még mert sokan vannak egy játékban idegbeteg 8 évesek, az nem a játékot alacsonytja le, meg nem jelenti azt hogy csak nekik való. Meg úgy általánosságban a játszás nem csak gyerekeknek van. A minceraft egy nagyon komplex kreatív játék, amivel rengeteg felnőtt játszik. Szóval szerintem semmi szégyellnivaló nincs benne ha az ember játszik vele és magyarázkodni se kell. De szerintem ha barbie öltöztetős játékkal játszanál vagy valami hasonló egyértelműen gyerekeknek dologgal az se lenne gáz, maximum furcsa. Ha szereted csinálni, akkor csinálja és ne érdekeljen hogy ki mit gondol. Ezzel a mentalitással sokkal előrébb juthatsz az életben és sokkal kiegyensúlyozottabb lehetsz. Ha belegondolsz rájössz, hogy mennyire nem számít ki mit gondol.
2017. aug. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi én is 15 vagyok és gyepàlom vagy már 3-4 éve :'D. Csak nincs nagyon idősebb aki játszik is,mindig csak ilyen 13,12,11..
2017. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen minecraftoztam utoljára, inkább a közösség miatt jártam fel, akkor még nem voltak 8-9 évesek akik kultúrátlan módon játszottak, legalábbis azon a szerveren. 17 sőt 19 évesekkel játszottam, a játékkal nincs gond, csak az hogy ennyire felkapott dolog lett a kisgyerekek körében, akiknek bizony emiatt akkora pofájuk lesz hogy azt hiszik ők a királyok (tisztelet a kivételnek). Szóval nembaj hogy ezzel játszol, főleg ha csak kreatívkodsz.
2017. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Semmi baj azzal :)

A minecraftozó youtouberek leggtöbbje kb.16-26 éves.

2017. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!