Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek nincsenek barátaik...

Akiknek nincsenek barátaik vagy párkapcsolatuk, de nem is akarnak/tudnak szerezni annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Én például túl nagy birtoklási vággyal rendelkezem, nem bírtam elviselni ha a barátaimat/kedvesemet mással láttam, tudtam, hogy nem kérhetek olyat hogy csak velem foglalkozzon, ezért inkább megszakítottam a kapcsolatot. Mi a ti sztoritok?
2017. aug. 30. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevés barátom van,mert nagyon megválogatom őket,a potenciális társakat még inkább.
2017. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt jó pár éve mindkettő, haverok, barátnő.

Idővel kezdtek elkopni a barátságok, ahogy közeledtünk a 20 év fölé mindenki kereste a lehetőségeit, ketten külföldre mentek, illetve a másik barát Szombathelyre költözött hogy át tudjon majd járni Ausztriába, 21 éves koromtól vagyok totál egyedül ami ellen tenni nem igazán tudok, így elég nehéz. Ezen meg nem fogok egész életemben rágódni, most már így 25 évesen az időre hagyatkozom ha jön valaki majd meglátjuk passzolunk-e a másikhoz.

Illetve olyan beállítottságú vagyok hogy szeretek magam megszerezni dolgokat, pl nem minden áron lennék együtt csak azért valakivel hogy hamarabb jussak jobb ingatlanhoz, inkább egyedül gazdálkodom ki azt az összeget, és legalább tudom hogy sajátom, így nincs vita, ugyanez pl autó esetében, saját keresetből megvéve nem kell senkinek beszámolni róla hogy miért ilyet, mennyi volt....

2017. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hivatásom nem épp családbarát ( Vasutas vagyok ) és még a 20-as éveimben járok. De így, hogy teljesen össze-vissza időközönként vagyok szolgálatban nem épp ideális egy párkapcsolat ápolásához.
2017. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Különc természetem van, nem hinném, hogy van aki meg tudna lenni mellettem.
2017. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
lexarják. ennyi.
2017. aug. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen emberek nehezen alakítanak ki kapcsolatokat. Ezért vagy direkt nem próbálkoznak, vagy akarnának, csak nem mernek.
2017. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Humorérzék, játékosság.

Erre gyúrjanak.

2017. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!