Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik már 25 fölött vannak, és a büszkeségük miatt soha sem volt tartós párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik ugyan nem néznek ki rosszul, de a klasszikus széptől marha messze vannak, igazából semmi különleges nincs bennük, de mégis többnek gondolják magukat. Bennük van egy olykor igen jól álcázott gőg. A hozzá hasonló kaliberű fiúkat lenézi, akiknek meg nem kell, mert nem elég jó nekik, azokért kislányosan rajong. Magát hatalmas egyéniségnek gondolja, az egója óriási, viszont legbelül hatalmas mennyiségű frusztráció gyülemlett fel benne az évek alatt. Mindenkiről meg van a - nem túl hízelgő - véleménye, de az ő feje fölött senki törhet pálcát. A legjobb barátnője jóval csinosabb és okosabb nála, emiatt igazából mérhetetlenül irigy rá, ezt viszont sohasem merné szemtől szembe megmondani neki.


Ti is ismertek ilyet?



2017. jún. 5. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Pedig veled igazán összejöhetne.
2017. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább olyanokat ismerek, akik mániákusan alakítanak ki tartós kapcsolatokat, amik befuccsolnak és természetesen meggyűlölik a másik felet, akit két hónapja még kiscsibémnek hívtak. Hát nem, én ebből nem kérek, inkább legyen sima szexkapcsolatom, az ezerszer jobb mint ez.
2017. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Biztos van ilyen, mindenféle ember létezik, mért pont ilyen nem lenne. Viszont tutira nem tipikus. Ezt a nőképet jellemzően a sértődött férfiak terjesztik, akikkel senki nem akar járni. A "gőgös, lenéző, hatalmas egó" eléggé árulkodó kifejezések, többször hallottam már.


Amúgy a kérdésben jellemzett karakter fiúknál gyakoribb. Ők kergetik minden áron a bombanőket, mert hát ők megérdemlik, nekik jár, és nem veszik észre, hogy nagyon nem az ő súlycsoportjuk. Ha meg nem akar összejönni nekik, akkor meg vannak sértve, és jön a "minden nő k.urva".

2017. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is férfiaknál gyakoribb ez..
2017. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bullshitet nem olvastam végig, de igazán le**ophatna egy ilyen nő.
2017. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!