Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sem volt szép Diana?

Szerintetek sem volt szép Diana?

Figyelt kérdés

Csak mert ma a csapból is ő folyik, érthetően.

Szerintem egyáltalán nem volt szép nő, mégcsak átlagosnak sem mondanám. Az alakja sem volt az a hű de nagyon szuper. Amikor meg a daliás, jóképű hercegéről beszélnek fúj, de azt még meg is értem,a nyalást. Vilmos még egész normális volt fiatalon.



#Anglia #szépség #Vilmos #Diana hercegno
2017. aug. 31. 19:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan ma húsz éve kezdtem meg a gimit. Emlékszem, indultunk az évnyitóra és tv-rádió másról sem szólt. ☹
2017. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Eddig én se gondoltam túl szépnek, de épp most megy a TLC-n egy róla szóló műsor, amiben mutattak róla fiatalkori képeket, még hosszú hajjal és azokon nagyon csinos volt. Durva, mennyire el tudja rontani egy rosszul megválasztott frizura valakinek a kinézetét :/ Igaz, akkoriban ez a frizura volt a divat, de akkor is..
2017. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Mégis öt vette feleségül Károly és ezáltal bekerült a királyi családba ahova te nem.szoval csak tudott valamit.amugy egyáltalán nem folyik ez a csapból.szerintem pedig szep volt és szimpatikus:)
2017. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
20 éve voltam fiatal lány. Ez a frizura akkor sem volt divat, nem tudom, miből gondolja, aki ezt írta. Ez max. a 80-as években volt divat.
2017. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Csak azért látom szépnek, mert anyukámra hasonlít :D
2017. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a maga módján szép volt. Legalábbis ápolt külsejű volt.
2017. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
#11 egyetértek, teljesen megfelelt az akkori ideálnak.
2017. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Aki itt fanyalog, ha az illető itt élne és itt nőne fel, összetenné a két kezét ha egy Diana kaliberű nő észrevenné.


Azok a tipikus helybéli angol nők iszonyú rondák, formátlan nagydarabok vagy gebék görbe háttal.


Itteni viszonylatban Diana egy gyönyörűségnek számított.


Vagy nézzetek rá Camillara és azután ócsároljátok.

ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!