Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti mennyire tudtok...

Lányok! Ti mennyire tudtok idegen helyen "szarni"?

Figyelt kérdés
Nekem egy darabig szerencsém volt, mert nem kellett máshol, de mióta laktózérzékeny vagyok, már egyre kevésbé jelent problémát. De gondolom abban ti is egyetértetek, hogy otthon a legjobb :)
2017. aug. 31. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én amíg tudom idegen helyen visszatartom. De ha nem megy akkor eléggé zavarba vagyok idegen helyen. Sőt még akkor se szeretek ha vendégek vannak nálunk.
2017. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Bárhol... nem érdekel :)
2017. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez valóban pszichés dolog, szükséges hozzá, hogy fejben is eldöntse az ember, hogy nagy wc-zni akar, illetve a megfelelő póz is szükséges hozzá. A több napi visszatartásnak meg az a veszélye, hogy minél tovább tartogatja az ember, annál több víz szívódik vissza
2017. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Változó. Ha mászkálnak az ajtó előtt, vagy tudom, hogy hallani a másik szobából, akkor meg sem merem kockáztatni, és inkább szenvedek vele, míg hazaérek, még akkor is, ha pl. 3 napot töltök valakinél. :D Persze megpróbálkozom vele, igyekszem olyankor beülni, mikor várhatóan lesz 10 perc teljes nyugalom és biztonság. :D De még olyankor sem sikerül mindig, sokszor csak távozik némi khmmm gázocska (gondolom a többség ismeri a technikát, hogy kell halkan csinálni :D ), és aztán fáj tovább, de semmi, mert annyira feszélyez, hogy lehetnek a közelben.

De fesztivált is nyomtam már végig úgy, hogy nem voltam nagyvécézni egyszer sem, mert a mobilslozik már reggel 6-kor tele voltak mindenfélével, szállásunk nem volt, csak sátor, bokorba semmiképp nem kakiltam volna, a benzinkúton meg egyszerűen nem ment, mert már sorban álltak az ajtó előtt hárman. :D

Ugyanígy a többi nyilvános wc, ha tök üres az egész épület, akkor simán megy, de ha mászkálnak ki-be, akkor nem.

De pl. barátaimnál, rokonoknál nincs ilyen gond, de csak akkor szoktam ott elmenni, ha tényleg nagyon muszáj.

2017. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha KELL (nagyon kell vagy hasmenésgyanús), akkor mindegy, hol van az a wc. Ha még úgy látom, tudom tartani, akkor inkább tartom hazáig.
2017. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Metionin ***** válasza:
Én bárhol elintézem. 7 hosszú évig diákmelóból éltem, gyakran 12, sőt, 16 óráztam is, ilyen napokon és a délutános műszakokban biztosan volt legalább 1-2 alkalom hetente, amikor a munkahelyen kellett elmennem. Emellett kolis voltam, közös volt a wc, így választásom sem volt, megszoktam.
2017. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nyilvános wc-t nem nagyon használok, hacsak nem sos a dolog. Vendégségben sem szoktam nagywczni. Inkább visszatartom és hazaviszem ha mégis ott jönne rám.

Egyetemen, munkahelyen simán megy a dolog. Nincs ezzel gondom.

Egyetemen volt olyan, hogy több fülke volt egymás mellett, ami alul-felül nyitott volt. Ha hallottam hogy valaki bejön és lehuppan mellém, hatalmasat fingik és potyog a kula, hallom, ahogy csobban a vízben, után megy az eszeveszett papírtépkedés, akkor inkább csak elüldögéltem ott csendben és megvártam míg elmegy az illető. Van, akit ezek szerint nem izgat a dolog, engem azért zavar, ha közvetlenül hallják hogy épp mit is csinálok, még ha tejesen idegen is az illető.

2018. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!