Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemsokára találkozom a párom...

Nemsokára találkozom a párom barátaival, hogy ne legyek egy csöndes nyomorék?

Figyelt kérdés

Azokkal, akiket ismerek nagyon jól elvagyok, felszabadult vagyok, meg minden. De az ismeretlenekkel szótlan leszek, zavarban vagyok, nem merek semmit csinálni, nagyon kellemetlenül érzem magam.

Nem akarom, hogy a párom is kínosan érezze magát, hogy egy ilyen kuka a barátnője, de ötletem sincs mit tegyek. Hiába igyekszem lázán felfogni az egészet, a barátom is tudja, hogy ilyen vagyok, de en nagyon utálom.

Van valami tippetek?



2017. aug. 31. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd hogy a barátai beszéljenek. Nevess a vicceken stb. Később felszabadulsz annyira hogy te is viccelődni tudj. A párod is azon lesz, hogy szimpik legyetek egymásnak, és ha van legjobb barátja, biztos ő is ugyanolyan zavart lesz elején mint te.

Ne görcsölj rá:) én nemrég estem àt ezen és nem tudom miért paráztam annyira tőle

2017. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetet, én is ilyen voltam korábban. Annyit tanácsolnék, hogy a barátokkal való találkozás ne csak amolyan "leülünk és beszélgetünk" legyen, hanem - ha van rá mód - aktív program pl.bowling, biliárd, közös főzés, kirándulás stb. Sokkal könnyebben feloldódsz, ha nincs benned a "kell beszélni" görcs, hisz mindenki a közös játékra figyel alapvetően, és az adott tevékenységhez is hozzászólhatsz, de nem muszáj.
2017. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csendes vagyok, és elfogadtak ilyennek.

Inkább figyelek, és néha szólok csak közbe - de olyankor értelmes dolgokat mondok.


A barátai egyáltalán nem néznek le emiatt, ráadásul az ismerősi körben van még egy ugyanilyen lány, mint én :)

Mindenki beszél egy csomót, ha összejövünk, mi ketten meg ülünk és maximum pár mondatot szólunk egész este.


Exem baráti társasága folyamat kinézett a csendességem miatt, utáltak, mert "velem nem lehet beszélgetni". Hát, lehet, csak nem szeretek fecsegni meg a csajos baromságokról csicseregni, váh.

2017. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!