Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem találkozom introvert...

Miért nem találkozom introvertált emberekkel sehol?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megismerni hozzám hasonlóan befelé forduló, mások szerint "magának való" embereket, de akárhová kerülök, nem kerül ilyen ember a közelembe...Az iskolában, munkahelyen is képtelen voltam beilleszkedni rendesen a társaságba, valahogy mindenki olyan közvetlen, én meg egy épkézláb mondatot nem tudok kinyögni egy idegennek. :D

21/L


2017. márc. 23. 23:11
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

logika... azért mert ők is bezárkóznak.

Az ilyen emberek inkább érzik jól magukat magukban, mint társaságban. Neten több szerencséd lesz.

2017. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találkozol velük, mert a szobájukban ülnek, olvasnak/neteznek/egyéb egyéni tevékenységet folytatnak. De itt jó eséllyel belefutsz párba. :D 20L
2017. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt értem én, hogy ők is bezárkóznak szabadidejükben, de iskolába/munkahelyre csak járnak ők is. :D De sehol eddig nem láttam olyat, hogy valaki hasonlóan egyedül ült volna a gondolataival, mint én. Pedig olyan jó lenne egy barát, akivel hasonló a gondolkodásunk, és nem kell szégyellnem előtte, hogy igazából nem túl mozgalmas a szociális életem, nem igazán járok el sehova, stb...
2017. márc. 23. 23:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs senkinek a homlokára írva hogy introvertált. Én magánemberként az vagyok. Sok időt töltök egyedül, igénylem hogy minden nap lehessek egyedül, nem járok el sokat.. De ez nem jelenti azt hogy a munkahelyemen ülök a sarokban és bámulom a falat. Ott igyekszem a közösség tagja lenni, beszélgetek a munkatársakkal a szünetekben, elbohóckodom velük. Csapatban dolgozom, ezért ez fontos.


23F

2017. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem nézel. Vannak, akikről ránézésre megállapítható, hogy azok. Másokról úgy állapítható meg, ha jobban megismered őket.
2017. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jelentkezem:D

Ráadásul nem vagyok se bulizós se semmi.

Általában otthon kockulok(mmorpg-kel) ès ennyi:D Miután hazaesek este meló után xD

23N

2017. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel ahogy te.. Próbálok sétálgatni, kiülni, de alig alig látok néha olyan embert aki egyedül van, pláne nem azt hogy egyedül üldögél.. Ha gondolod írj privátba, hátha közel vagyunk:)
2017. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is introvertált vagyok, és én is így vagyok vele, mint te.

19/L

2017. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ahogy jön a jó idő, egyre többen lesznek a szabadban, parkokban. Én is introvertált vagyok, szívesen maradok a négy fal közt, de a jó idő engem is kicsalogat a csigaházamból. :)

19/L

2017. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Introvertált 21F vagyok, ha valakinek van kedve szívesen beszélgetek privibe :)
2017. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!