Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretők! Néztetek már bele...

Szeretők! Néztetek már bele valaha annak a szemébe, akinek a párjával együtt voltatok?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok képesek ilyet tenni egy ártatlan emberrel,aki nektek sosem ártott?És nem,nem csaltak még meg,ugyanis egy éjszakánál többre nem igen kell senki!Szeretem a szexet,de csak és kizárólag független emberekkel!!!!!A problémám,hogy engem néznek k..vának,ha lefekszem minden héten mással,míg ha valakinek van egy szeretője,az teljesen elfogadott,ez a nevetséges!4444!!!!!
2017. szept. 1. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Hat... En nem nezlek ribinek ha ez megnyugtat. En is szeretem a szexet, de en sem szoktam olyanokkal lefekudni akiknek van valakijuk. 18/f
2017. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem elfogadott es remelem minden alkalommal vedekeztek. Amugy te nem kurwa vagy hanem rebanc. A prosti penzt kap a szolgaltatasert, te meg ingyen es bermentve megkaphato vagy amennyiben elozo heten mas huzott karoba.


De nem rosszallasbol mondom, csak szeretem neven nevezni a dolgokat. Az asztal az asztal, a szek az szek, a ribi az ribi. Ennyi.

2017. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális hetente mással lefeküdni (se nőnek, se férfinak), de ezt a mai világban ha elmondom, engem néznek hülyének. Ettől függetlenül szeretőnek lenni sokkal rosszabb.
2017. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagy k_urva, de a szerető sem az.

Semmi baj, hogy élvezed a szexet, hiszen független vagy. Viszont nem kell ezt mindenkinek tudnia. Nem tudom, hogy lehet, hogy mások annyira tudnak róla, hogy lek_urváznak.

Egyébként nem értem, hogy a te esetedhez hogyan jöttek a szeretők. Én őket sem savaznám egyből. Nem ők csalnak meg valakit. És ahol van esélye egy szeretőnek, ott eleve nem jó már a házasság. Arról nem is beszélve, hogy sokszor (főleg idősebbeknél) a férj és feleség között nyílt titok ez, már nem a szerelem miatt vannak együtt.

2017. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért várod el, hogy téged ne ítéljenek el, amikor te ennyire elítélsz másokat???
2017. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz,utolsó....a minden héten mással,egy költői túlzás volt,ugyanakkor próbálok nem ítélkezni,de amikor látom,hogy mások gondolkodás nélkül rondítanak bele egy házasságba,akkor nagyon nehéz...Az első...Te aztán ro..adtul nem értelmezted rendesen a mondatot...Remélem érettségire azért jobban készülsz.Visszatérve...utolsó nem szeretek senkit elítélni,próbálkozom,csak sokszor maradok alul.Utolsó előtti...Most akkor tulajdonképpen a szeretőket próbálod igazolni...Miért?Ha egy házasság megromlik,akkor az kettő azaz 2 ember problémája.Stimm?Ha a harmadik fél úgy dönt,hogy belemegy egy viszonyba,mert a férfi állítása szerint rossz a házasság,az rendben van?Van aki mindig a gyereket hozza fel példának.Mi van ha van gyerek?Mi lenne?Ha nem működik,akkor EL KELL VÁLNI!!!Nem eheted meg a tortát úgy,hogy maradjon is,nemde?Egy gyereknek jobb,ha a szülei két külön háztartásban szeretik őt nagyon,mint egy diszfunkcionális,boldogtalan házasságban.A régi házasok sem feltétlenül kell,hogy csalják egymást.Rettentő gyerekesnek tartom,hogy egyesek nem képesek felvállalni a döntéseik következményét.Ha szerető leszel,az a te döntésed.Ha szeretőt tartasz az a te döntésed.Csak azt nem vagyok képes felfogni,hogy képes valaki más emberekkel lefeküdni a házasságában,vagy kapcsolatában,miközben este meg megy haza,tiszta ház,meleg étel az asztalon,ruha kimosva.Ezt tartom nagyon aljasnak.Ha úgy DÖNTESZ,hogy szerető leszel,avval kijelented,hogy érdekel a másik házassága,közöd van hozzá.Engem senki házassága nem érdekel,ezért nem tudnék házas pasival összefeküdni.Egy szó a gyerekekről még,gyerekként eléggé nagypof...jú voltam,ha tudtam volna,hogy apám rihét tart,akkor tuti nyílt utcán ri.bikéztem volna le...Visszaszólni,vagy megütni nem tudott volna,mert anyám aszilánkosra törte volna a kezét,ha hozzám mer nyúlni.Szóval,ezt csak azért írtam,hogy legyünk tisztában,a gyerekek nem hülyék,ha megtudják,hogy anyu vagy apu félrelép,nem tehetnek semmit,de kegyetlenül megutálhatnak.Nem azokat ítélem el,akik nem tudtak arról,hogy a másiknak van valakije,hanem azokra,akiknek majdhogynem büszkék arra,hogy erkölcsileg nullák.
2017. szept. 1. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek. A nőkre is tárgyként tekintek.
2017. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én úgy lettem szerető,hogy akit megismertem rajongásig magába bolondított.És amikor megtudtam hogy van családja már gyenge voltam elhagyni.
2018. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!