Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan szűz pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan szűz pasi, aki totálisan reménytelennek látja, hogy valaha akár csak egy rövidtávú kapcsolata legyen? (természetesen a szüzesség elvesztésével együtt)

Figyelt kérdés
Most tényleg azok válaszoljanak, akik szüzek, és már benne vannak a húszas éveikben, szóval ne ilyen hisztis/önsajnáltató tizenéves srácok. Tőletek kérdezném: Hogy álltok jelenleg a csajozással? Eddig milyen élményeitek voltak és mi a legfőbb dolog, ami nagyon komolyan megakadályoz benneteket a szüzesség elvesztésében? (természetesen a fizetős szolgáltatást ignorálva)

2016. nov. 7. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Könyörgöm! Ne nevezd szüzeknek a bénákat!!!!!!!
2016. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1: Miért, attól, hogy valaki rondának/alacsonynak/gyerekesnek születik, attól miért béna? Az örökölt génjeit nem ő választotta meg.
2016. nov. 7. 23:12
 3/16 anonim ***** válasza:

#1


Hö hö de menő vótá' fizetünk egy Lóbányajit a Hörpibe.


#Kérdező


Én is annak láttam mégis volt pár. Igaz egyik sem "ér" mert normál szabályok közt 0 lett volna, de hát szokás szerint csaltam így lett egy pár, igaz nem sokáig.

2016. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Én csak béna vagyok, nem alacsony/ronda/na jó, néha gyerekes az igen. :D De párszor már majdnem összejött és csókból rengeteg volt bulikban, szóval látok némi halvány reménysugarat.
2016. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]

Én nem fogom hagyni ezeknek a gonosz némbereknek hogy letépjék fiúságom virágát!!!

2016. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Remény hal meg utoljára! Én még reménykedem.

Randik voltak. Nem volt pozitív de nem volt negatív se, olyan semmilyenek voltak. Társkeresőztem.

Nincs mire büszkének lennem az egész életemben anélkül, hogy akarhatok csajt. Emberektől való félelem rohadtul idegesítenek mindenféle sértő megjegyzések. Most itt gondolok az ismerősökre. 29/F

2016. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Túl antiszociális, csendes típus vagyok, nehezen ismerkedem. Nem szeretek versenyezni. Sokszor kényelmetlenül érzem magam nagyobb társaságokban... Egyébként meg biztos szarul is nézek ki, mert társkeresőkön se kapok választ, meg lájkjaim se nagyon vannak. Jelenleg interneten nyomulok ezerrel, társkereső appok, meg itt is szoktam próbálkozni. :D De úgy néz ki, hogy veszett fejsze nyele. xD De azért néha szórakoztató, mikor kapok egy-két választ. Am meg néha-néha volt akivel hosszabb ideig tudtam levelezni, barátkozni, de egyiknek se jöttem be. Ill egy volt aki ezt megmondta, a többinek nem volt szüksége akkor éppen kapcsolatra, vagy kapcsolatban voltak, esetleg voltak dugó pajtijaik...

Egyébként nem az zavar, hogy nem voltam még nővel, mert elmehetnék egy hivatásoshoz bármikor, de az csak egy alkalom, meg tudom, hogy kamu lenne az egész, hazugság. Jobban örülnék egy olyan lánynak aki vonzódna is hozzám, nem csak megjátszaná magát nekem, meg együtt is lehetne aludni, közös programok... stb. Tehát egy barátnőnek. De úgy néz ki ez csak álom. Amit sokan csak unalomnak élnek meg, az nekem csak álom. :D


25F

2016. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Csomó embert ismerek aki huszonévesen vesztette el, mindkét nemből (pl én is, férjem is). Egyáltalán nem lehetetlen.
2016. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sehogy sem állok (lassan már "úgy" sem). 14 évesen első kudarc, utána 2 év vergődés, megint plátói szerelem, megint paff, 4 év vergődés. Aztán kicsit felgyorsult, folyamatos pofonokkal. Aztán 2 év szünet. Aztán most megint nulla. Én meg érzelmileg lettem az. 25F
2016. nov. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Én nem csak így látom,tudom is ezt mert 25 éven keresztül tapasztalom. A nők elkerülnek,semmibe vesznek, rosszabb esetben kinevetnek,megaláznak...

Sehogy,teljesen feladtam végleg.

A legnagyobb élményem az volt,hogy egyszer 1-2 éve egy csajnak megfoghattam a kezét,de semmi több...

Nemrég meg egy ölelés sikerült.

Mi akadályoz meg benne? Csak a szokásos. Nem születtem helyesnek,tökéletes genetikával,és így szóba sem állnak velem a nők...

25/F

2016. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!