Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pillanat alatt tudok...

Egy pillanat alatt tudok halálosan megszeretni embereket, akár csak szeretetből is. Mi ez?

Figyelt kérdés

Tegyek ellene valamit? Mitől van ez? Akiket így megszeretek azok általában nagyon különleges emberek, kivételesek. És annyira neg tudok szeretni valakit, hogy azért mindenem odaadnám.

Egyre több ilyen ember van az életemben, és egyre több bennem a hatalmas erősségű szeretet.

Ez baj?



2017. szept. 2. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ez baj, mert könnyen kihasználhatnak emiatt, másrészt ha mégsem jön össze a dolog, akkor rossz a csalódás érzését átélned.
2017. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy. Nagy benned az emberszeretet. Igen mindenkiben lehet találni szeretni valót, és mindenkinek van hibája. Ezt sokan szarkeverésnek gondolják, hiszen ellentétes álláspontúakat is szerethetsz egyszerre. Ez normális, hisz elvileg nem bántasz senkit.
2017. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sosem bántok senkit. Nem tudnék. Nem akarok senkit bántani. Egyszerűen csak nagyon szeretem őket, hiányoznak. Szerettem volna tenni ellene valamit, hogy ne legyek ilyen, mert sebezhető is vagyok nagyon...
2017. szept. 2. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem baj. Minél több szeretetet adsz, annál többet kapsz te magad is.
2017. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!