Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a rosszindulatú...

Mit csináljak a rosszindulatú irigy emberekkel?

Figyelt kérdés

18L

Nehéz elkerülni őket mert mindenhol vannak. A hátam mögött próbálnak furni. Ha látják hogy lesz valakim akkor pletykálnak meg kavarnak. Próbálják elhitetni velem hogy csunya vagyok, idiota stb. én egyet se hiszek el de az nagyon irritál amikor mást is belekevernek. Szerencsére nem teszik ezt sokan de az ilyen nyomorultakbol az a néhány is rengeteg. És még kezelni se lehet őket sehogy.

18L


2017. szept. 2. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen csak nem kell foglalkozni velük.
2017. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne foglalkozz velük. Sajnos az ilyen személyek az élet minden területén jelen lesznek majd. Ha azt látják, hogy nem szólsz nekik vissza, nem foglalkozol velük, akkor majd egy idő után megunják. Azért teszik, mert könnyebb másokat bántani, csak azért hogy addig is eltereljék magukról a figyelmet, ne kelljen szembenézniük a valósággal, hibáikkal.
2017. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugiii, ezek szörnyűek, figyelmen kívűl kell őket hagyni. Én gyűlölöm az ilyen embereket, olyan sztorikat találtak ki rólam, hogy csak néztem, de... az igaz barátok mindig neked hisznek, és melletted állnak;)
2017. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerülni kell őket. Csak annyi kapcsolatot kell fenntartani velük, ami muszáj. Ne reagálj a személyeskedéseire. Ne adj a véleményére. Ne hagyd, hogy előnye származzon abból, hogy pletykál rólad. Ha nincs ott, akkor tisztázd másokkal a helyzetet. És mond el mindenkinek, hogy óvakodjanak az illető rosszindulatú.
2017. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ásd el őket a hátsó kertbe!
2017. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!