Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek az irigy, rosszindu...

Mit tegyek az irigy, rosszindulatú emberekkel?

Figyelt kérdés
Mi a legjobb beszólás számukra? Mivel épithetem le őket határozottan? Annyira zavarnak ezek a tipusu emberek egyáltalán nem értem miért hiszik azt ha pletykálnak,hazudoznak,szart kevernek miért gondolják ,hogy nekik jobb lesz az életük? Miért nem foglalkoznak magukkal?

2015. aug. 22. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor teszed a legjobbat ha kikerülöd őket.


Leépíteni nem tudod, ha már a látókörükbe kerültél, de elegánsan, humorral és írónizálással ki tudod őket kerülni.Meg némi félre informálással:D

2015. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberhez nincs olyan beszólás ami elnémítaná, sőt még olaj a tűzre mert elkezdenek játszmázni. Helyesen írták, amennyire kerüld őket, ködösíts ha személyes infókat kérdeznek tőled, és mindig mosolyogj rájuk akkor is ha überbunkók veled, az az őrületbe kergeti őket mert nem tudnak mit kezdeni vele.

Egyébként nem hiszik azt h pletyi, szrkeverés és egyéb ilyenektől jobb lesz az életük. Szerintem a sajátjukkal van általában gondjuk, valóra nem váltott álmok, félrement családi kapcsolatok, anyagi nehézségek, és nyilván egyszerűbb oldaláról fogják meg a dolgot. Hogy ne kelljen tudatosan, felelősségteljesen kezelni a saját életüket inkább irigykednek, rosszindulatúskodnak, stb. És általában abból nyerik az energiát ha látják h ez neked rossz és zavar.

2015. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tanácsokat megpróbálok így tenni,és erős maradni! :)
2015. aug. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!